Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GoodRequest

Mid/Senior Backend Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

Úroveň

Pridané16.03.2021

GoodRequest je digitálne štúdio a na trhu pôsobí 8 rokov. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre ľudí. Snažíme sa budovať rodinné prostredie, budujeme vzťahy od práce, cez šport až k piatkovému pivku.

Naši klienti sú pre nás dôležití, no naši ľudia sú na prvom mieste.
Máme za sebou spolupráce so startupmi z USA ale zameriavame sa aj na komplexné riešenia pre veľkých klientov v rámci česko-slovenska a v strednej Európy. Pracujeme na produktoch ako TatraBanka, Innovatrics, Tipsport Extraliga, Bistro, Nehnuteľnosti, ZSE Care, ZSE Drive, iKROS a množstvo iných.

Náplň práce

Čo ťa čaká?
Väčšina našich projektov rastie s nami a vyvíjame ich dlhodobo, ako napr. ZSE Drive, ZSE Care, Anotačná platforma pre TatraBanku alebo IzotopCentrum. Robíme aj one-time projekty, ktoré trvajú obvykle od 3-6 mesiacov. Na projekte budeš súčasťou projektového tímu, ktorý sa môže skladať z dizajnéra, projekťáka, QA testera a ďalších vývojárov - backend, frontend, Android alebo iOS, podľa potreby projektu.

V prvom rade budeš však súčasťou svojho platformového tímu, kde sa o teba bude starať tvoj tím leader a kolegovia. Tímy majú svoje pravidelné týždenné meetupy kde sa vzdelávajú a delia o novinky a skúsenosti.

Požiadavky

Koho hľadáme v Backend tíme?

• Ak poznáš Node.js a Typescript
• Výhodou je skúsenosť s Express.js a s vývojom REST API
• Taktiež uvítame ak vieš navrhnúť používateľské rozhranie aplikácie samostatne
• Znalosť GIT a Postgres
• Výhodou je znalosť Redis, CI/CD nástrojov a skúsenosti s Docker a Kubernetes
• Skúsenosť so správou linux serverov, prípadne skúsenosť s AWS
• Skúsenosť s automatizovaným testovaním, poprípade skúsenosť s testovacími frameworkami ako Jest alebo Mocha
• Analytické myslenie, snaha posúvať sa vpred a tímový duch je nevyhnutný
• Práca je na plný úväzok, v našej kancelárii v ZA, LM, KE, alebo z domova
• Typ úväzku - TPP alebo SZČO
• Začať môžeš okamžite alebo podľa dohody

Ponúkame

• Voľný pracovný čas a práca z domu
• Firemný MacBook alebo Dell XPS, mobilný paušál a všetko čo budeš potrebovať
• Jóga v office a príspevok na voľnočasové aktivity, multisport karta
• Príjemný office s občerstvením, čerstvým ovocím, stolným futbalom a PS VR
• Spoločné raňajky každý mesiac
• Skvelá atmosféra, ktorú nikde inde nezažijete
• Konferencie, hackaton, osobný mentor a maximálna podpora vzdelávania
• Legendárne teambuildingy
• Neobmedzený kariérny rast a podpora iniciatívy
•Práca na TOP projektoch

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top