Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GRAFICI

Grafik, motion grafik, strihač v jednej osobe

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1600 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané07.03.2022

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá svojim klientom prináša kreatívne marketingové riešenia. Zakladáme si na kvalitnom obsahu, nebojíme sa myslieť out of the box a prichádzať aj s nekonvenčnými nápadmi a riešeniami. V našom portfóliu máme zvučné značky ako Super zoo, Planeo elektro, Schiedel a pod. Sme tvoriví makači a naša práca nás baví.

Náplň práce

Do nášho kreatívneho tímu hľadáme ďalšieho nielen grafika, ale aj parťáka a makača. Ak si tvorivý, máš cit pre dizajn, nebojíš sa prezentovať a diskutovať svoje nápady, máš rád výzvy, si macher v programoch na tvorbu grafiky a videí a dokonca ti to ide aj za objektívom, tak nám pošli životopis a portfólio svojich prác, na ktoré si hrdý a keď zaujmeš, určite ťa budeme kontaktovať.

Čo si u nás naplno užiješ?

  • tvorbu a prípravu grafiky pre online aj tlač,
  • tvorbu videí a animácií,
  • natáčanie reklamných TV spotov, podcastov, videí pre online, strihanie, fotenie in-house aj v externých priestoroch,
  • technické vyvbavenie kancelárie a nášho vlastného štúdia, ktoré ti poskytne priestor na sebarealizáciu a vycibrenie tvojich zručností,
  • super kolegov, kreatívne meetingy a brainstormingy, pohodovú atmosféru

Požiadavky

portfólio tvojich grafických prác je podmienkou, pošli nám práce na ktoré si pyšný, zaujíma nás čo si vytvoril, nie upravené šablóny

Ostatné znalosti
Affinity Publisher - Pokročilý
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe After Effects - Expert
Final Cut Pro X - Expert

Prax na pozícii/v oblasti:
grafické práce, tvorba videí, strihanie, práca so zvukom

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • chuť pracovať a učiť sa nové veci,
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • grafické a estetické cítenie a proklientský prístup,
  • tímová spolupráca

Ponúkame

  • stabilita a možnosť osobného rozvoja,
  • zodpovedajúce platobné podmienky,
  • výkonný počítač a komplet technické vybavenie na fotenie, natáčanie,
  • skvelý kolektív mladých ľudí, ktorý ťa podporí a zasmeje sa s tebou, ale aj na tebe,
  • attention breaks - ping-pong priamo v kancelárii :),
  • super káva s pokecom,
  • home-office podľa dohody,
  • team-buildingové aktivity, grilovačky, kapustnice!

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top