Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Hemisféra ľavá o.z.

Administratívny pracovník

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1120 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané30.03.2022

Náplň práce

O Hemisfére

Hemisféra ľavá o.z. sa venuje už sedem rokov vzdelávaniu detí a dospelých v oblasti digitálnych technológií. Vytvorila komplexnú vzdelávaciu platformu v oblasti herného vývoja a združuje široké spektrum ľudí, ktorí sa venujú nielen tvorbe počítačových hier.

Základným pilierom portfólia aktivít združenia sú kurzy vývoja počítačových hier pre deti od 8 do 17 rokov.

V krátkodobej aj dlhodobej vízii má Hemisféra záujem rozširovať svoje aktivity do ďalších miest na Slovensku, hľadať nové finančné zdroje, neustále zlepšovať kvalitu výučby a nakoniec zvýšiť dostupnosť IT vzdelávania aj pre minoritné skupiny.

Popis práce - administratíva

Hľadáme administratívneho pracovníka/pracovníčku do malého kolektívu občianskeho združenia na plný alebo polovičný týždenný pracovný čas. Hlavným predpokladom pre prácu sú aspoň základné vedomosti z oblasti firemných financií.
Súčasťou práce je aj nevyhnutná schopnosť navnímať komplexnosť aktivít združenia a dobrá orientácia v projektoch. Predchádzajúce skúsenosti s prácou v administratíve nie sú podmienkou, ale sú výhodou. Dôležitá je motivácia a chuť učiť sa.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa/absolventku alebo rodiča na rodičovskej dovolenke.
V konečnom dôsledku by si mal/a byť schopný/á hľadať a nájsť nové a inovatívne možnosti ako zlepšovať a zefektívňovať procesy vo firme.

Požiadavky

Spolupráca s ostatnými členmi tímu
Príprava podkladov pre mzdové a finančné účtovníctvo
Fakturácia, úhrady, evidencia
Spracovanie nových prihlásení z CRM
Komunikácia s klientom v súvislosti s organizáciou kurzov
Práca s textom v slovenskom jazyku (znalosť gramatiky nutná)
Aktívna komunikácia s členmi tímu a lektormi pri zmenách od zákazníkov
Pravidelný report z vytvorených podkladov - príprava a vyhodnotenie
Znalosť Google Drive, Google Docs, Google Sheets
Vedomosti z oblasti firemných financií a účtovníctva
Komunikatívnosť
Proaktívne nastavenie

Ponúkame

Čiastočne flexibilná pracovná doba
Práca čiastočne z domu
Možnosť profesného rastu
Bezplatná účasť na vzdelávacích projektoch podľa vlastného výberu
Možnosť zapojiť sa do práce v tíme lektorov (extra odmena)
Firemný počítač
Firemný telefón + paušál
Zľava na kurzy pre rodinných príslušníkov
Kancelária v Sade Janka Kráľa :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky