Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

HustáKomunikejšn

do Hustej bratislavskej startupovej PR agentúry (tech)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané11.05.2022

**Hustá je komunikačná agentúra novej generácie, ktorá pomáha zviditeľňovať vizionársky biznis v dynamicky sa meniacom svete.

Nečakáme. Nehráme krátku hru a nemôžeme si dovoliť maniere z minulého storočia, pasivitu a klasické agentúrne divadlo.

Sme trendsetteri a disruptori. Miesto, kde startup nájde know-how a príležitosti dostať sa do sveta.

Dostávame hore TOP ľudí a ich vízie. A zároveň sme partia, v ktorej je nám dobre. Rozväzujeme kravaty a rozbíjame tradičnú predstavu o agentúre.

Na Slovensku máme rozbiehajúce sa portfólio klientov, spoznali sme scénu a vidíme ďalšie príležitosti na rast. Buď pri tom!**

Chceš sa naplno ponoriť do technologického PR a byť súčasťou našej rozbehnutej expanzie na Slovensko? Chceš pracovať pre startupy a inovatívne firmy, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu nedostali svoj hlas? Nie sme nijaká instantná agentúra. Zameriavame sa na trh, ktorý ostatné agentúry ignorujú. Sme totiž najhustejší v hre. Nezáleží na tom, či sa bavíme medzi kolegami, s klientom alebo novinárom. Komunikujeme na rovinu a nebojíme sa pýtať. Chápeme, že dobré vzťahy nič nenahradí. O nich je hlavne náš malý česko-slovenský mediálny rybníček.

Sedíme síce v pražskom Karlíne, no Bratislava je čo by kameňom dohodil. So slovenskými kolegami preto fungujeme remote na Slacku, G-drive a v Notion, za občasných vzájomných návštev v coworkingu, kaviarni, či na obede.

Máme ten luxus, že pracujeme iba s inovatívnymi produktmi. Pohybujeme sa v ekosystéme mladých technologických firem, pomáhame im s náborom, zviditeľnením značky a s vytváraním ich osobného brandu.

Náplň práce

Miluješ písanie, komunikáciu a tykáš si s termínmi ako agile, SaaS alebo devkit? Chceš nakopnúť svoju kariéru prácou pre popredné československé startupy a stáť za vybudovaním slovenskej pobočky úspešnej českej agentúry? Pokiaľ áno, gratulujeme, našiel si správnu partiu! Sme HustáKomunikejšn, PR agentúra, ktorá zo srdca pražského Karlína hýčka najsilnejšie mená českej startupovej scény. Pod našimi rukami sa darí firmám ako Productboard, Mews, STRV, Twisto, Applifting, Fondee, Qerko, Smartlook a mnohým ďalším.

Počas našej existencie sme si vybudovali medzi českými startupmi silné meno. Teraz s ním hodláme zažiariť aj na slovenskej scéne. Potrebujeme nasadiť do prvej línie tých najlepších z najlepších. Si to práve ty?

Do nášho tímu v bratislavskom HubHube v Nivy Tower zháňame parťáka, ktorý bude spolupracovať s ďalšími kolegami v Bratislave. Človeka, ktorému pri zmienke o každej technologickej novinke zažiaria oči.

Požiadavky

Koho hľadáme?

Nepotrebuješ mať roky praxe. Hľadáme niekoho, kto každý deň sleduje najnovšie trendy z technologického sveta inovácií. Nemusíš byť programátor. Priprav sa ale na to, že moderné technológie budú tvojou dennou mantrou. Máš cit pre komunikáciu a písanie, vieš fungovať v tíme a si ochotný učiť sa novým veciam.

Aká je DNA Hustákomunikejšn?

  • Spolupráca. Biznis a fungovanie v kancelárii nám musí dávať zmysel z obchodného aj ľudského hľadiska.
  • Sloboda. Nikomu nebránime v rozlete, preto je u nás každý zodpovedný za vlastné výstupy.
  • Kvalita. Vieme, čo robíme a stúpame hore aj bez tendrov, webu, self marketingu a PR.
  • Komunikácia. Nenechávame veci len tak, pýtame sa a rozprávame sa medzi sebou a s našimi klientmi.

S kým budeš spolupracovať?

  • Ataccama, BiQ Group alebo Campiri. V súčasnosti sme krok pred začiatkom spolupráce s ďalšími esami zo startupového sveta.

  • Biznis nám rastie ako huby po daždi a je len na tebe a tvojom tíme, koľko klientov urobíš šťastnými… (čím viac ich bude, tým lepšie, na osobnom stretnutí ti povieme prečo :))
    Čo bude náplňou tvojej práce?

  • Písanie tlačových správ, LI postov, blogov

  • Komunikácia s médiami

  • Realizácia nastavených marketingových kampaní a stratégií.

  • Byť pravou rukou klientov a accountov.

Ponúkame

Čo z toho budeš mať?

  • Kariérnu akceleráciu ako Tesla z nuly na sto.
  • Prácu na zvučných projektoch, ktoré nevyzerajú vôbec zle v CV.
  • Spoluprácu so zakladateľmi firiem, o ktorých čítaš denne v médiách.
  • Naučíš sa spolupracovať s novinármi, zostavovať obsahové stratégie, komunikovať na sociálnych sieťach, premýšľať nad značkami a posúvať ich míľovými krokmi dopredu.
  • Hlavnú rolu vo firemnej expanzii na Slovensko.
  • Spoznáš svieži prístup k PR 21. storočia a firemnú kultúru, ktorú by si v iných agentúrach ťažko hľadal.
  • Prepracovaný firemný merch od šiltoviek po dupačky.
  • Štartovné ohodnotenie 1 200 eur. Keď nám to bude po skúšobke klapať, na týchto peniazoch nezostaneš.
  • Nových kamarátov z Prahy :).

Čo ti naopak neponúkneme?

  • Vykanie.
  • Korporátnosť.
  • Prácu od 9:00 do 17:00 hod.

Sme kolektív, ktorý si hľadal? Tak nám daj o sebe vedieť a ak už máš skúsenosti s prácou alebo stážou v médiách, podeľ sa o ne s nami. Pošli nám odkaz na svoj LinkedIn a niečo málo o sebe. A potom zájdeme na kávu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky