Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

i-Step communication

Grafický dizajnér

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané07.05.2022

Reklamná agentúra s viac ako 20 ročnou skúsenosťou. Zaoberáme sa všetkými oblasťami marketingovej komunikácie. Náš tím je tvorený skúsenými odborníkmi z oblasti marketingu a komunikácie s referenciami z najväčších slovenských reklamných agentúr, obchodných spoločností a komunikačných kanálov. Za 20 rokov na trhu sme pracovali pre tých najväčších, ale aj najmenších klientov na globálnych ale aj regionálnych trhoch.

Náplň práce

  • Vytvárať grafické návrhy pre print a online
  • Vytvárať grafické návrhy log a corporate identity
  • Tvorba grafiky na sociálne siete
  • Navrhovať vyzuál kampaní pre našich klientov
  • Vytvárať printové materiály, infografiky
  • Vytvárať grafické vizuály postov pre sociálne siete a banery pre digitálne kampane
  • Navrhovať vizuál a grafiku pre webové stránky
  • Kreatívne spracovanie zadaných tém

Požiadavky

  • skúsenosť v Adobe CC programoch: Illustrator, InDesign, Photoshop, Figma, Adobbe XD
  • skúsenosť s tvorbou grafiky na marketingové účely
  • zodpovedný prístup na zverené projekty
  • emailom zaslať CV a portfólio prác

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce remote
  • Možnosť kurzov a vzdelávania
  • Adekvátne finančné ohodnotenie
  • Technické vybavenie

Články z magazínu

Zobraziť všetky