Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Investícia Slovensko

Wordpress Designer & Developer

MestoPoprad

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.06.2021

Sme rýchlo rastúca fintech platforma investinslovakia.eu. Radi budeme s tebou pracovať spoločne s dynamickým a ambiciózným tímom ľudí, ktorý sa snaží boriť a posúvať zaužívané trendy skokom. Navzájom si pomôžeme rásť pracovne, ale aj ľudsky. Každý z nás má možnosť ukázať svoju genialitu v projektoch, ktorých cieľom je inovácia a rast. Tešíme sa na dobrodružstvo, možno už aj s Tebou 💙

Náplň práce

Do nášho tímu v Poprade hľadáme talentovaného kolegu Senior Wordpress Designer & Developera, ktorý nám pomôže s tvorbou web stránok, dizajnu, nových kreatívnych UX riešení pre realitno-developerské projekty a FinTech crowdfundingovú online platformu.

Poď pracovať pre zaujímavý FinTech a Realitného Developera, ktorý v priebehu niekoľkých mesiacoch dosiahol reálne výsledky. Začleň sa medzi kvalitných a ambicióznych ľudí, ktorí ťa obohatia kariérne, ale aj ľudsky.

V priebehu 60 dni dôjde k prerodu značky nášho úspešného start-upu. Chceme, aby náš nový Senior Wordpress Designer & Developer bol pri tom a úspešne pracoval na webstránkach pre celú EÚ.

Požiadavky

  • 70% dizajn, 30% Wordpress
  • návrh dizajnu a realizácia v prostredí Wordpress
  • skúsenosti s FIGMA
  • tvorba webstánok "perfect pixel"
  • Elementor je plus
  • HTML5 / CSS3 / Bootstrap
  • JavaScript (ES6+) + jQuery - základy
  • Apache + PHP + SQL je plus
  • skúsenosti s vývojom Wordpress pluginov je plus
  • React je plus

Ponúkame

❤️ Nadštandardné ohodnotenie
❤️ Bonusy za výsledky
❤️ Dynamické pracovné prostredie
❤️ Flexibilný pracovný čas
❤️ Sebarealizácia a rozvoj
❤️ Kariérny rast, firemná kultúra, ktorá ti umožní ukázať svoje schopnosti

Ak zapadneš do tímu a budeš odvádzať skvelú prácu s viditeľnými výsledkami, dostaneš dobré ohodnotenie, s ktorým budeš spokojný.

Snažíme sa získať okolo seba špičkových ľudí. Manažérov, riaditeľov, ekonómov, architektov, marketérov, IT-ečkárov. Rôzna zmes skvelých a inteligentných ľudí. A na tom, s kým sa stretávaš a s kým pracuješ, jednoducho záleží. Rozvíjaj sa profesne, ale aj ľudsky.

🏌 Jasné, budú aj pivá, kávy, chatovice, obedy, golf a podobne. Radi sa bavíme. No očakávaj tvrdú prácu, výkon, sústredenie sa na výsledky. Budeme ťa podporovať v tom, aby si sa vzdelával a stal sa najlepším vo svojom obore. Chceme sa stať profesionálmi, ktorí sa radi spoločne zabavia.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top