Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

JANDL

MARKETINGOVÝ STRATÉG

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané10.05.2022

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

• vytváranie marketingových stratégií a príprava zadaní pre projekty klientov
• kontrola prieskumných prác zameraných na trh a spotrebiteľa
• stratégie komunikačných kampaní pre jednotlivé značky alebo produkty
• analýzy mediálneho trhu, monitoring médií a výdavkov konkurencie v určených segmentoch
• účasť na stretnutiach a komunikácii s klientom
• vypracovanie strategického briefu pre kreatívne oddelenie
• vypracovanie feedbackov pre kreatívne oddelenie
• prezentovanie pred klientom aj v rámci agentúry
• príprava prezentácií a dokumentov za účelom rozpracovania stratégie alebo lepšieho pochopenia určitého projektu pre klienta a agentúru
• interpretácia prieskumov a vyvodzovanie záverov z prieskumov, účasť na prieskumoch, navrhovanie prieskumov
• komunikácia s ostatnými oddeleniami v agentúre
• strategická práca na tendroch

Požiadavky

Hľadáme šikovného a flexibilného kolegu juniora.
Ak máš prehľad o slovenskom reklamnom trhu, vieš myslieť analyticky a argumentovať konštruktívne, ovládaš grafy a čísla, a možno si aj absolvent sociológie alebo psychológie, prípadne máš skúsenosti z reklamnej či prieskumnej agentúry a navyše:

  • máš angažovaný prístup
  • si aktívny a chceš byť pri dosahovaní spoločných cieľov
  • vieš dobre anglicky (rozprávať aj písať)
  • si zodpovedný za svoje konanie aj výkon
  • nebrániš sa zmene a vieš aj aktívne prispieť k jej uskutočneniu
  • chceš sa ďalej vzdelávať a zlepšovať
  • si tímový hráč, spolupracuješ
  • toleruješ iné názory a postoje
  • prinášaš inovácie
  • si lojálny

Ponúkame

  • full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
  • reprezentatívnu kanceláriu v centre mesta
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack
  • teambuildingy a firemné akcie
  • účasť na prednáškach a konferenciách
  • skúsenosť s prácou s veľkým klientom
  • priateľský kolektív
  • lektora angličtiny priamo vo firme
  • narodeninový príspevok, Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa

Články z magazínu

Zobraziť všetky