Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

JANDL

Social Media Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.04.2022

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

Máme voľnú stoličku pre šikovného a flexibilého juniora, ktorý nám pomôže so sociálnymi sieťami našich klientov.

Ak

  • vieš aký obsah momentálne najlepšie funguje na FB a IG
  • rozumieš slovu community management
  • zavesíš denne niekoľko Stories na Instagram

Potom môžeš u nás robiť toto:

  • spravovať sociálne siete klientov agentúry – hlavne Facebook, Instagram a Youtube.
  • nastavovať a nasledovať komunikačnú a obsahovú stratégiu jednotlivých social media kanálov.
  • komunikovať s klientom a spolupracujúcimi influencermi.
  • organizovať produkciu obsahu na sociálne siete v agentúre aj v teréne.
  • komunikovať s fanúšikmi, riešiť ich radosti aj starosti.
  • prezentovať výsledky tvojich profilov pred klientom, aj v angličtine.
  • pripravovať mesačné reporty a analýzy (aj v angličtine).
  • príležitostne tvoriť obsah aj na firemné social media, písať blogy.

Požiadavky

Toto musíš vedieť:

  • Mať skúsenosti so správou sociálnych sietí.
  • Hovoriť a písať po slovensky aj po anglicky, najlepšie bez chyby.
  • Byť samostatný/-á, zodpovedný/-á a nebáť sa prezentovať pred klientom (niekedy aj v angličtine).
  • Bonusom bude vlastná iniciatíva - príď s novými nápadmi a riešeniami v rámci tvojej náplne práce.

Pozícia je vhodná aj pre študenta alebo absolventa.

Ponúkame

  • Full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku a možnosť naučiť sa kopu užitočných vecí od profíkov
  • Super office v centre mesta
  • Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack
  • Pravidelné teambuildingy a ďalšie firemné „mecheche“
  • Účasť na inšpiratívnych prednáškach a konferenciách
  • Skúsenosť s prácou s rôznymi väčšími aj menšími klientami
  • Priateľský kolektív
  • Lektora angličtiny priamo vo firme
  • Narodeninový príspevok
  • Multisport kartu

Články z magazínu

Zobraziť všetky