Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Jazykový mentoring

My máme web na Elementore. Ty sa nám oň budeš starať.

MestoRemote

FormaPart-time

Plat15 — 20 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané15.02.2023

Sme online firma, ktorá revolučne mení spôsob učenia sa jazykov na Slovensku, v Česku aj v zahraničí. Pred 7 rokmi ju založila polyglotka Lýdia Hric Machová a odvtedy firma každoročne rástla a získala si priazeň viac ako 13-tisíc spokojných zákazníkov.

A čo spája náš 15-členný tím?
Naša práca je pre nás misiou a robíme ju s obrovským nadšením, túžime skutočne pomôcť našim klientom, v tíme si vedome budujeme hodnotné vzťahy a sme presvedčení, že kto nenapreduje, cúva, preto na sebe neustále pracujeme. V práci ideme naplno, no mimo nej máme ozajstné voľno – bez notifikácií a pracovných správ.

Náplň práce

Hľadáme šikovného/ú “Elementoristu/ku”, ktorý/á sa nám bude starať o webovú stránku postavenú na WordPresse so šablónou Elementor. Ak sa u teba spája cit pre detail, technické myslenie a nadšenie pre dizajn, chceme ťa spoznať!

Hlavná náplň práce:

  • Obsahové a dizajnové zmeny na existujúcich stránkach:
  • Zmena farby pozadia / obrázkov / tlačidiel / textov a rozloženia prvkov
  • Optimalizácia existujúcich stránok s účelom zvýšenia ich konverzie a rýchlosti načítania
  • Pridanie alebo úprava textu na základe zadania
  • Tvorba nových podstránok na základe pripravených textov
  • Návrh a realizácia dizajnu stránky (rozloženia prvkov, obrázkov, tlačidiel, farieb...)
  • Optimalizácia podstránok pre rýchle načítanie
  • Optimalizácia responzivity podstránok pre mobily a tablety
  • Presmerovania webových stránok
  • Embeddovanie predajných a marketingových formulárov z externých aplikácií (používame FAPI a Smartemailing)
  • Tvorba/úprava pop-upov na stránke

Požiadavky

  • Tvoríš stránky v Elementore a nezľakneš sa ani toho, keď sa “rozpíšeme”. Nájdeš riešenie, aby boli nové podstránky efektívne, čisté a dostatočne rýchle (aj s množstvom textu a obrázkov).
  • Elementorom “žiješ” a aktívne sa zaujímaš o novinky a trendy, ktoré šikovne zavádzaš do praxe. Si proaktívny/a a prichádzaš s vlastnými nápadmi. Nie sme firma, ktorá má veci nalinajkované a ide podľa nich hlava-nehlava.
  • Hoci na technických a programátorských veciach spolupracujeme s externou agentúrou, na ktorú sa budeš môcť spoľahnúť, aspoň základy v programovaní v HTML alebo CSS sú výhodou.
  • Máš cit pre dizajn a grafiku, ale zároveň hľadíš na funkčnosť, keďže konverzia je to, čo sa počíta.
  • Ovládaš základy SEO.
  • Keďže náš biznis model je postavený na online kurzoch, predávaných cez predajné funnely, predchádzajúca práca na iných projektoch s funnelmi je výhodou.
  • Dodržiavanie termínov a spoľahlivosť je pre teba základ úspešnej spolupráce.
  • Nebojíš sa prevziať zodpovednosť za svoju prácu, aj keď veci nejdú podľa predstáv a stanovených úloh.
  • Rozmýšľaš nad tým, čo robíš, a ak ti niečo nedáva zmysel, nemáš problém sa ozvať. Keďže nefungujeme štýlom “nadriadený má vždy pravdu”, konštruktívna kritika
  • je u nás vítaná.
  • Máš minimálne pasívnu znalosť angličtiny, každý iný jazyk je vítaný.
  • Chceš pracovať na čiastočný úväzok.
  • Máš založenú živnosť alebo s.r.o.

Ponúkame

  • Zmysluplnú prácu vo firme, ktorú ženie silná misia pomôcť ľuďom a priniesť im skutočnú hodnotu. U nás budeš pracovať s ľuďmi, ktorí chcú pracovať, a aj vedia, ako na to.
  • Práca online odkiaľkoľvek, s flexibilným pracovným časom (požadujeme však aspoň čiastočné prelínanie sa tvojho času s úsekom od 10 do 15h slovenského času).
  • V tíme máme zavedené systémy, ktoré nám pomáhajú pracovať veľmi efektívne (fungujeme na systéme EOS, k práci využívame Slack, Notion, Drive, Toggl a neustále zefektívňujeme všetky procesy). Naučíme ťa, ako sa zorganizovať. Vážime si čas každého člena tímu a naším cieľom je udržať si zdravý work-life balance.
  • Prístup k firemnej vzdelávacej databáze kníh a kurzov a bonus na vzdelávanie podľa tvojich preferencií.
  • Pomoc a podpora v učení sa cudzích jazykov – všetky kurzy Jazykového mentoringu, ako aj podporu našich zanietených jazykových mentoriek máš, samozrejme, plne k dispozícii.
  • Perspektíva dlhodobej spolupráce a možného kariérneho rastu, vrátane medzinárodného pôsobenia. (Jazykový mentoring pôsobí ako Language mentoring aj na anglicky hovoriacom trhu.)
  • Teambuildingy na Slovensku/v Česku v príjemnom kolektíve, pravidelné virtuálne vínka, príležitostne aj coworkingy naživo.
  • Možnosť rozvíjať svoje talenty a silné stránky. Sme veľkým fanúšikom práce s talentami (Gallup Strengths).

Vybraných uchádzačov pozveme do ďalších kôl pohovoru, ktorých súčasťou bude vypracovanie praktických pracovných úloh a zoznamovací videohovor, kde prejdeme všetky detaily. Nástup možný okamžite. Vyplň nám dotazník aj v prípade, že nejakú podmienku nespĺňaš. Ak v tebe objavíme potenciál, nájdeme kompromis.

Ak si hľadáš prácu na fulltime a máš aj iné zručnosti, určite si pozri aj naše ďalšie otvorené pozície: Copywriter a Virtuálny/a asistent/ka. Pozície sa dajú kombinovať.

Ďakujeme za tvoj čas a veľmi sa tešíme, ako ťa spoznáme :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky