Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

KARLOFF, s. r. o.

MARKETING MANAGER

MestoKežmarok

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.04.2022

Už od roku 2002 v našej rodinnej firme v Kežmarku tvoríme alkoholické produkty, za ktorými si hrdo stojíme. Vyrábame ich z prírodných surovín s veľkým dôrazom na výslednú kvalitu, chuť a jedinečnost. Naša práca je pre nás vášnou, do ktorej vkladáme celé svoje srdce a sme nadšení, ak to ocenia aj naši zákazníci. Je nám cťou povedať, že z našej dielne pochádza celosvetovo známy TATRATEA, ktorý si získal srdce nejedného človeka.

Náplň práce

Zodpovednosť za kompletné produktové portfólio spoločnosti a tvorbu marketingových stratégií.
Návrh a kontrola marketingových rozpočtov a ich využitie.
Príprava a realizácia marketingových kampaní (predovšetkým digital), dohľad nad ich priebehom.
Spolupráca a koordinácia aktivít s grafikmi, marketingovými agentúrami, influencermi na sociálnych sieťach, externými dodávateľmi, dizajnérmi, médiami.
Spolupráca s obchodným tímom a príprava akcií pre HORECA trh.
Zodpovednosť za návrh a nákup POS a POP materiálov.
Spolupráca s marketingovými oddeleniami zahraničných distribútorov.

Požiadavky

Kreativita.
Zodpovednosť a samostatnosť.
Projektový manažment.
Mať prehľad v oblasti digital marketingu.
Byť otvorený novým nápadom a ich testovaniu.
Mať cit pre estetiku a dizajn.
Byť tímovým hráčom.
Anglický jazyk.

Ponúkame

Notebook a mobil, ktoré môžeš používať aj na súkromné účely.
Krásne zrekonštruované priestory kancelárií s výhľadom na Tatry, kde sa čoskoro sťahujeme.
Budeš pracovať v príjemnom kolektíve, ktorý sa rád učí nové veci a nebojí sa výziev.
Home office v prípade potreby.
Budeš pracovať so slovenskými lokálnymi značkami z Kežmarku, ktoré majú medzinárodný dosah.
Zamestnanecké zľavy na celý sortiment vyrábaných produktov.

Články z magazínu

Zobraziť všetky