Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kremsa Digital

ACCOUNT MANAGER (Tech/Digital)

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované28.11.2022

Kremsa Digital je digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov (napr. www.boosterberg.com, alebo www.fans.vote a iné).

Sme pobočkou americkej spoločnosti so sídlom v Pasadene (L.A.) a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo v celosvetovej sieti SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, MG Motor, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Summit Motors Bratislava, Auto Palace, Group M a veľa iných.

Náplň práce

KOHO HĽADÁME?
Hľadáme account manažéra s digitálnym zameraním, ktorý dokáže odkomunikovať a zmanažovať tvorbu webových stránok či online marketingové kampane. Mal/a by si mať min. 2 ročnú skúsenosť na client facing pozícii, byť vynikajúci komunikátor/ka, detailista/ka, ktorý/á dodržiava deadliny.

Ak budeš zvládať slovenských klientov na jednotku, tak neskôr dostaneš možnosť spolupracovať aj s klientmi z Ameriky, preto skvelá angličtina je u nás povinná.

Hľadáme otvoreného, ​​spoľahlivého a pracovitého človeka, ktorý sa rád chopí aj klienta z automotive oblasti. V rámci digitálnych projektov sa u nás stretneš aj s podporou budovania značky, PPC kampaňmi, podporou pri vývoji webových aplikácií, komunikáciou na sociálnych sieťach, copywritingom a SEO. Hľadáme nadšenca, ktorý sa venuje online marketingu, je ochotný učiť sa a zadávanie úloh a následná exekutíva mu nerobí problém.

TVOJOU ZODPOVEDNOSŤOU BUDE

  • Komunikácia s klietmi na profesionálnej úrovni (e-mail, mobil, osobné stretnutia)
  • Komunikácia s tímom
  • Plánovanie a manažovanie digitálnych projektov a kampaní
  • Dodržiavanie deadlinov
  • Príprava reportov, plánovanie kapacít a úloh, viesť stretnutia
  • Budovanie vzťahov s klientmi

Požiadavky

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • Minimálne 1-2 ročné skúsenosti na client facing pozícii
  • Angličtina na komunikačnej úrovni
  • Skvelá gramatika, štylistika a rečník/čka v Slovenskom jazyku
  • Marketingové zázemie – najmä digitálny marketing
  • Otvorený/á novým trendom, novým technológiám, aplikáciám
  • Pojmy ako PPC, SEO, UX, UI by ti nemali byť cudzie, ale nemusíš byť expertom
  • Skúsenosť s analýzou a vykazovaním údajov webových stránok a kampaní vítaná
  • Schopnosť dodržiavať termíny a dotiahnuť veci do konca
  • Komunikatívnosť, vnímavosť
  • Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • Radosť z organizovania a plánovania
  • Orientácia na detail

Ponúkame

BENEFITY

  • Veľmi priateľská a neformálna atmosféra
  • Možnosť pracovať na amerických projektoch
  • Home-office
  • Preplatený čas, ktorý venuješ vzdelávaniu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pet friendly prostredie

ĎALŠIE INFO

  • Platové podmienky: 1300 € - 1800 € (záleží podľa skúseností)
  • Full time
  • Nástup čím skôr tým lepšie
  • Office v Bratislave (v časti Petržalka)

KONTAKT

Okrem svojho CV, pripoj do e-mailu aj pár viet o sebe, svoj FB/IG/LI profil alebo hocičo, čo by mohlo zavážiť pri našom rozhodovaní :)

Ďakujeme a tešíme sa na teba!

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top