Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

KROS

Marketingový PPC špecialista

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované26.01.2023

Sme KROS a na trhu sme už viac ako 29 rokov, ctíme si tradície, ale i tak sme stále mladí a hraví. Začínali sme od nuly a poctivou prácou sme sa dopracovali až na lídra v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru – softvéru pre ľudí. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako stotisíc zákazníkov.

V KROSE nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. Kros nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení.

Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”. Ak je firma šťastná a storočná, tak má aj spokojných zákazníkov. Sú to spojené nádoby, jedno bez druhého nebude.

POZRITE SI VIAC O NÁS NA COCUMA PROFILE: https://www.cocuma.sk/company/kros/

Náplň práce

Do nášho marketingového tímu hľadáme kreatívneho PPC-čkára so skúsenosťou Google Ads minimálne 2 roky.
Tvoja náplň práce bude:

  • Správa, údržba a rozvoj reklamných účtov (Google, Facebook...)
  • Navrhovanie, správa a vyhodnocovanie PPC kampaní
  • Správa rozpočtov a ich nastavovanie v reklamných systémoch
  • Správa interného reklamného systému
  • Komunikácia so slovenskými médiami pre priame spolupráce
  • Udržiavanie a nastavovanie remarketingových publík
  • A/B testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších riešení
  • Správa a údržba kľúčových slov vo vyhľadávacích kampaniach
  • Monitorovanie konkurencie v PPC
  • Sledovanie nových trendov a príležitostí v platených kampaniach

Požiadavky

Zaostrené na Teba alebo zisti, či na to máš...

  • Viac ako 2 roky praxe s Google Ads/Facebook Ads, LinkedIn Ads
  • Skúsenosti so správou rozpočtov
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť so schopnosťou sebareflexie
  • Výborné komunikačné schopnosti a tímový duch

Ponúkame

Ak preskočí iskra, po nástupe dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie, nebudeš na to sám. Ak na sebe budeš pracovať, firma Ti to vráti :)
Ponúkame:

  • rodinnú kultúru, kde platia dohody a rešpekt v každej situácii,
  • návštevy lekára a sprievody bez priepustiek a papierovania,
  • flexibilný pracovný čas, ktorý poteší ranné vtáčatá i nočné sovy,
  • homeoffice podľa dohody,
  • priateľský kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád,
  • párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi,
  • školenia, kurzy či konferencie, ktoré Ťa budú posúvať vpred,
  • sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, príspevky na kultúrne a športové vyžitie, bezúročné pôžičky a mnoho ďalšieho),
  • inhouse marketing, naplno sa venujeme vlastným produktom,
  • propagácia slovenských softvérov a aplikácií, ktoré pomáhajú tisíckam zákazníkov.

Články z magazínu

Zobraziť všetky