Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Luigi's Box

Platforms Integration Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované24.11.2022

Luigi’s Box is a SaaS solution for intuitive search 🔎, analytics 📉, and product recommendation for e‑commerce. It ensures that your site delivers fast, relevant, and personalized results for every inquiry.

Luigi’s Box has a dominant position on the Central Europe market, expanding on Western European market. More than 50% of top e‑commerce companies on the SK/CZ market use Luigi’s Box.

We increase sales and conversion rates for almost 3000 online businesses including O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex and many other well-known names.

Náplň práce

Luigi’s Box poskytuje analytiku, vyhľadávanie a odporúčanie viac ako 1500 e-shopom, ktoré bežia na tých najrôznejších systémoch. Množstvo z nich je napísaných na mieru, ale viac je takých, ktoré bežia na niektorej z existujúcich e-commerce platforiem, ako napríklad Magento, Prestashop, Woocommerce, alebo “menšie” lokálne platformy ako napríklad Shoptet.

Na pozícii Platforms Integration Developer budeš mať na starosti integráciu Luigi’s Box-u s takýmito platformami. Primárnou funkciou platformovej integrácie je synchronizácia dát. V e-shope sa zmení cena produktu? Potrebujeme túto novú cenu dostať do dát čo najrýchlejšie. Produkt sa vypredá? Potrebujeme o tom vedieť, opäť čo najrýchlejšie.

Niekoľko integrácií s platformami už máme za sebou, skúsili sme viacero modelov a chceme ďalej rozvíjať smer, ktorý sa nám najviac osvedčil: integrácia cez HTTP API danej platformy. Jadro Luigi’s Boxu je napísané v Ruby a v Ruby budeš písať aj platformové integrácie. Z doterajšej skúsenosti ti vieme povedať, že každá integrácia je špecifická, každá platforma má svoje API z ktorého budeš musieť vystavať modul, ktorý zabezpečí synchronizáciu dát o produktoch.

Požiadavky

Čo čakáme od teba

  • Programuješ v Ruby (nie nutne Rails – aby bolo jasné, s Rails prídeš na tejto pozícii do styku len minimálne).
  • Vieš čo je to API, HTTP, JSON, XML.
  • Dokážeš naštudovať API dokumentáciu platformy, pochopiť základné koncepty a zorientovať sa v nej.
  • Ak treba, dokážeš napísať mail a dohodnúť sa s developerom. platformy na druhej strane – je tu množstvo lokálnych partnerov a platforiem kde je často krát najjednoduchšie napísať a opýtať sa.
  • Pozícia je vhodná pre juniora.

Ponúkame

 **Čo môžeš čakať od nás**
  • Prácu s ľuďmi, ktorí s Ruby robili ešte v časoch, keď to nebolo cool.
  • Mentoring a ochotu pomôcť.
  • Testy a kultúru písania testov. Nájdeš u nás tisíce testov, ktoré bežia po každom commite na CI.
  • Deploy robíme podľa potreby niekoľkokrát denne.
  • Zaujímavú škálu. Počty requestov meriame v tisíckach requestoch za sekundu.
  • Flexibilnú pracovnú dobu, ale očakávame výrazný prekryv na úrovni 9-17.
    Nehľadáme vlka samotára, ktorý bude robiť od 9 večera do 6 rána, ale ak budeš počas dňa potrebovať odbehnúť na 2 hodiny do obchodu, alebo po deti do školy, nech sa páči.

Články z magazínu

Zobraziť všetky