Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MADE BY VACULIK

Copywriter / Copywriterka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.02.2022

Náplň práce

Do tímu hľadáme posilu na stoličku Senior Copywriter / Copywriterka. Ak ťa láka tvorba veľkých komunikačných kampaní pre značky ako Tatra banka, Kia, Zlatý Bažant, Union, Raiffeisen banka, TV Markíza, Aeromobil a daĺšie, budeme sa tešiť na tvoju správu a radi sa s tebou stretneme (ak to bude možné, ideálne aj osobne).

Požiadavky

Na túto stoličku hľadáme už ostieľaného copíka, ktorý už vymyslel zopár úspešných konceptov a kampaní. Určite nezabudni priložiť portfólio prác, na ktorých si pracoval / pracovala.

Ponúkame

Veľa peknej roboty v jednej z najväčších slovenských reklamných agentúr pre super značky, ktoré sú vidieť. Veľa skúsených aj mlladých šikovných kolegov, od ktorých sa môžes veľa naučiť a vyskilliovať sa ešte viac. A samozrejme pravidelný plat odzkadľujúci aktuálne skúsenosti a ambície stať sa TOP copíkom v reklame.

A ešte malý bonus – 2 dni v týždni budeš môcť pracovať aj z domu (ak budeš chcieť).

Články z magazínu

Zobraziť všetky