Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Madelo

UI/UX Designer ✍️

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1800 — 2400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.06.2021

Sme digitálne štúdio, skupinka kreatívcov, zohratý tím… Avšak podstatné je, že máme radi prácu na zmysluplných projektoch - robíme kvalitný dizajn, máme vlastný vývoj a klientov, ktorí zdieľajú naše hodnoty. Samozrejme, nechýbajú ani veľké ambície a ľudský prístup 😉

Viac o nás nájdeš na https://madelo.co/

Náplň práce

Hľadáme šikovného UI/UX dizajnéra, ktorý sa s nami bude podieľať na budovaní značiek. Tvojou hlavnou úlohou bude web dizajn, no ak s prehľadom zvládaš aj branding, môžeš priložiť ruku k dielu a byť súčasťou celého procesu.

Ukážky našich prác si môžeš pozrieť na https://dribbble.com/madelo

Požiadavky

  • Máš aspoň 2-ročnú skúsenosť s dizajnom
  • Pracuješ s nástrojmi ako Figma, Sketch, Illustrator…
  • Využívaš základné UX metódy (wireframing, prototyping, testing)
  • Komunikuješ zodpovedne a nemáš problém so spätnou väzbou
  • Vieš si ustrážiť čas a splniť dohodnutý deadline
  • Hovoríš dobre po anglicky

Ponúkame

Sme malé štúdio, no aspoň ťa nebudeme zaťažovať zbytočnou administratívou, teda môžeš naplno rozvíjať svoj potenciál a rásť spolu s nami (neskôr môžeš kľudne leadovať vlastný tím). Pamätaj, pracuješ s nami a nie pre nás!

Pozícia je zatiaľ remote (full-time), no postupne sa plánujeme presunúť do Bratislavy. Takže budeme veľmi radi za niekoho, kto nám pomôže so zariaďovaním kancelárie, čas od času s nami absolvuje spoločný výletik, posedenie pri pivku alebo nejakú cyklotúru 😜

Okrem toho u nás nájdeš:

  • Transparentný prístup a férová komunikácia
  • Flexibilný pracovný čas - maximálna sloboda!
  • Po 6 mesiacoch máš u nás nárok na nový MacBook alebo iPhone
  • Preplatíme ti zaslúžené voľno (work-life balance) / sick days
  • Získaš prístup k množstvu skvelých online kurzov
  • Faktúry platíme vždy načas 💸

Články z magazínu

Zobraziť všetky