Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Marketinger

Marketkinder

MestoBratislava

Forma: Full-time

Platod 1100 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania15.06.2022

Marketinger je marketingová agentúra, ktorá má svoje zásady – namiesto prázdnych rečí poriadna práca a namiesto nezmyselného networkovania pevné vzťahy vo vnútri firmy.

Sme partia mladých ľudí, ktorým záleží na tom, aby sme klientom skutočne pomáhali uplatniť sa v prostredí marketingu. Partia ľudí, ktorí sa dokážu spolu zabaviť a nasmiať, ale tiež sa navzájom posúvať a podnecovať k lepším výsledkom. Ľudí, ktorí robia všetko preto, aby reklama na Slovensku nestagnovala, a na svoju prácu sú právom hrdí.

Nájdeš nás v rodinnom dome na Liptovskej 31 v širšom centre Bratislavy a objavíš tu hneď niekoľko reklamných nadšencov, ktorí sa venujú analýze dát, tvorbe webov, kreatíve, sociálnym sieťam, ako aj marketingovej automatizácii. Pridáš sa?

Písanie životopisu si môžeš spríjemniť našou fanpage na facebooku https://www.facebook.com/marketinger.sk s najväčšou komunitou fanúšikov v oblasti reklamy a marketingu na Slovensku.

Náplň práce

Chceš robiť v oblasti marketingu a reklamy, ale kreativita nie je tvoja najsilnejšia stránka? Máš analytické myslenie a baví ťa vyhodnocovať čísla, no zatiaľ nemáš veľa pracovných skúseností? Dáme ti príležitosť.

Do nášho agentúrneho tímu hľadáme MARKETKINDERA – full-time juniorného človeka, ktorý chce makať, učiť sa a s našou pomocou rásť, až kým sa z neho stane plnohodnotný MARKETINGER.

Hľadáme človeka, ktorý bude pevnou súčasťou tímu a neplánuje pendlovať z jednej agentúry do druhej. Človeka, ktorý možno teraz nemá ani páru o tom, čo obnáša SEO, PPC alebo marketingová automatizácia, ale kým nám pošle životopis, všetko si to naštuduje. Pretože práve to bude náplňou jeho práce a chápe, že takéto šance prichádzajú iba párkrát za život.

Požiadavky

  • Máš chuť profesijne rásť a nechýba ti sebareflexia
  • Hravo sa učíš pracovať s novými digitálnymi nástrojmi
  • Budeme sa na teba môcť spoľahnúť a veci budeš robiť aj z vlastnej iniciatívy
  • Tvojou silnou stránkou je analytické myslenie
  • Si tímový hráč/tímová hráčka a nepíšeš si to do CV len preto, lebo to je cool
  • Ovládaš prácu v Microsoft Office alebo na Google Drive
  • Plusom je, ak máš základné skúsenosti s Google Ads, Facebook Ads, GTM alebo Search Console, prípadne iné digitálne appky
  • Samozrejmosťou je ovládanie anglického jazyka (aspoň na pokročilej úrovni)

Ponúkame

  • Kľúče od Prievanu, štvorkolesového prevetrávača lebení, na víkend aj dlhší roadtrip
  • Máš možnosť byť súčasťou redakcie nášho magazínu Free Times, v ktorom šírime vlastné know-how a snažíme sa posúvať úroveň marketingu na vyššiu úroveň
  • Práca v super rodinnom dome pri Apollo Business Center s vlastnou záhradou, výbornou dostupnosťou a otvorenými reštauráciami v okolí
  • Tím skúsených a pohodových kolegov so zmyslom pre humor, ktorí ti vždy ochotne pomôžu a vysvetlia, čo budeš potrebovať
  • Výborná tímová spolupráca a efektívne nastavené pracovné procesy.
  • Podpora vo vzdelávaní cez školenia, konferencie a kvalitnú literatúru z našich vlastných políc
  • Nevyčerpateľný prísun kofeínu a každý týždeň dávka ovocia a cukru.
  • Možnosť kariérneho postupu a odmeny na základe výsledkov a proaktivity
  • Teambuildingy, letné grilovačky a výlety „na jedno po práci“ sú samozrejmosťou
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť využitia home office-u.

Navrch stránky To top