Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MARKÍZA

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané10.03.2022

Náplň práce

Na kreatívne oddelenie v TV Markíza hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/-á bude v spolupráci so Senior Account Managerom koordinovať proces prípravy zadaní, bude zastrešovať kontrolu a distribúciu vizuálov (Off air a Digital), finalizáciu podkladov na výrobu tlačových materiálov a iné ad hoc zadania.

Off air a digital agenda:

• Koordinácia zadaní medzi kreatívnym oddelím a inými oddeleniami v rámci firmy
• Práca na kreatívnom oddelení
• Koordinácia tvorby off air a online kampaní pre TV , Online a VOYO projekty
• Podpora grafického oddelenie pri tvorbe kampaní
• Plánovanie a zadávanie nasadenia online kampaní k TV, online a VOYO projektom
• Distribúcia hotových podkladov pre social media k TV, online a VOYO projektom
• Distribúcia podkladov do tlače: printy a outdoor kampane

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Zmysel pre organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
• Skvelý multitasking a time-managment
• Práca s Excelom na bežnej užívateľskej úrovni
• Spoľahlivosť a zodpovednosť
• Skúsenosti v online marketingu, predchádzajúca práca na podobnej pozícii alebo v agentúre minimálne 1 rok
• AJ – B2

Prosíme o zaslanie CV v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Benefit Plus – cafeteria
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 3 sick days
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do FAJN klubu
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy

Články z magazínu

Zobraziť všetky