Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Martinus

Produktový manažér/ka do digitálneho tímu Martinusu

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.12.2022

Martinus a FOXFORD je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Zároveň je Martinus najväčší internetový obchod a druhé najväčšie kníhkupectvo na Slovensku. Okrem internetového obchodu Martinus.sk a Martinus.cz je jeho súčasťou aj sieť krásnych kamenných kníhkupectiev a kníhkaviarní.

Veľkosť však nikdy nebola hlavným cieľom Martinusu. Jedným z jeho cieľov je byť najlepší pre svojich zákazníkov, pre ľudí, ktorí s ním spolupracujú a denno-denne prinášať tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia deň krajším. Ďalším dlhodobým cieľom Martinusu je pomáhať svojmu okoliu a priespievať k tomu, aby bolo Slovensko lepším miestom na život. Robí to prostredníctvom podpory čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), podpory začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či priamou finančnou podporou organizácií ako Dobrý Anjel či Liga proti rakovine.

Náplň práce

Kto sme? 😎
Nenechaj sa pomýliť slovom “produkt” v názve tohto tímu. Tentokrát tým nemyslíme knižky ani iný hmotný sortiment, ktorý v našom kníhkupectve ponúkame. Tím Digitálny produkt vznikol, a by zastrešil naše internetové obchody a interné systémy, ktoré v Martinuse vyvíjame a zlepšil ich používateľský zážitok. Ak nám v tom chceš pomôcť, čítaj ďalej! :)

Čo bude tvojou úlohou? 💪

  • aktívne počúvať, odchytávať nápady a mapovať potreby používateľov
  • proaktívne hľadať príležitosti, ako zlepšiť používateľský zážitok
  • doťahovať a vylepšovať už existujúcu funkcionalitu
  • spolutvoriť riešenia na identifikované príležitosti
  • priorizovať aktivity tímu
  • úzko spolupracovať s developerským tímom
  • zbierať a vyhodnocovať dáta získané prostredníctvom kvalitatívnych a kvantitatívnych používateľských výskumov
  • komunikovať naprieč tímami a oddeleniami s cieľom dosiahnuť vzájomné porozumenie

Ako môže (napríklad) vyzerať tvoj deň?

  • deň začnete s kolegami krátkym stand-upom, kde si poviete ako sa vám darí v jednotlivých úlohách a vyriešite prípadné nezrovnalosti
  • ak má produkt, ktorý aktuálne riešiš (napríklad web martinus.sk) biznisové KPI´s, skontroluješ, či sa všetkým metrikám darí podľa plánu
  • následne ťa čaká s kolegami z iného tímu workshop, kde si spoločne zmapujete customer journey a pomenujete si príležitosti na zlepšenie
  • po stretnutí spracuješ vstupy a pošleš ich kolegom
  • po obede si skontroluješ či pribudli nové kvantitatívne výsledky do dotazníka, ktorý si prednedávnom spustil/a
  • na rýchlom Zoome dáš feedback dizajnérom na ich návrhy zlepšení na webe
  • deň ukončíš prezentáciou, kde kolegom predstavíš prepracovanú a vylepšenú ideu

Požiadavky

Čo od teba očakávame

  • máš skúsenosť s rolou IT/Web projektového alebo produktového manažéra
  • vieš porozumieť používateľovi a vydolovať z rozhovoru s ním čo najviac užitočných zistení
  • máš predchádzajúcu skúsenosť s tvorbou webu alebo webových aplikácií
  • novinky zo sveta IT sú tvoje guilty pleasure a rád/rada sleduješ, ako menia technológie život ľudí
  • vieš dobre interpretovať získané dáta a na ich základe asertívne komunikovať svoje rozhodnutia
  • je ti blízke agilné fungovanie a koncepty ako design thinking

Ponúkame

  • partia skvelých ľudí, ktorých spája láska ku knihám
  • štipendium na vlastné vzdelávanie
  • zľavy na knižný a neknižný tovar
  • vianočné/narodeninové poukážky na nákup kníh
  • sick-days a book-sick-day (že nevieš, čo to je? to je predsa deň s knihou pre správnych knihomoľov)
  • možnosť interného koučingu a vzdelávania
  • získaš stabilné zázemie firmy, kde sa snažíme robiť veci správne a kde nám na ľuďoch naozaj záleží
  • budeš súčasťou firemnej kultúry, kde si naživo či na našej internej sociálnej sieti zdieľame zážitky, posielame pravidelné ocenenia či meriame našu náladu a otáčky, na ktorých fičíme :)
  • na veselé martinusácke teambuildingy

Články z magazínu

Zobraziť všetky