Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

REVERTO

Social Media Copywriter & Idea maker

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 450 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované01.02.2023

Náplň práce

Rád píšeš posty na sociálnych sieťach? Vieš vystihnúť myšlienku lepšie ako Tvoji kamaráti? Chceš pracovať pre úspešnú agentúru? Hľadáme práve teba!

Hľadáme kreatívneho a progresívneho študenta, ktorý ma chuť sa zapojiť do tímu butikovej agentúry REVERTO. Našich klientov radíme do “love brands”, nielen kvôli tomu, že sú vo svojom segmente veľmi obľúbení, ale tiež preto, že k nim máme sami vybudovaný hlboký vzťah a súznejú s našou víziou a produktami. Pracujeme s niekoľkými mladými gastrami v Bratislave (napr. FACH Bratislava, Vapiano, NUDA Bar, Langos Bar, Emil Bratislava, Sýpka u Ludvíka), s niekoľkými špecializovanými značkami (napr. Konomi Organic Matcha), s advokátskou agentúrou (Paul Q) alebo so stavebnou firmou (Sytiq). Okrem digitálneho marketingu (Facebook, Instagram, LinkedIn), pre klientov pripraviujeme aj printové materiály, reklamy, katalógy, noviny, píšeme blogy a články pre médiá, zalamujeme grafické materiály, realizujeme fotenia a poskytujeme pomoc so stratégiou a kreatívnymi nápadmi na ďalšie fungovanie a rast.

Požiadavky

Koho hľadáme?

Si KREATÍVEC/IDEA MAKER?

  • môžeš sa podieľať sa na komunikačných konceptoch, tvoriť idey a kreatívne spôsoby komunikácie cez sociálne siete v štýle klienta s cieľom zaujať sledovateľov alebo prilákať nových

Rád spravuješ SOCIÁLNE SIETE?

  • môžeš pripravovať posty, uverejňovať ich a robiť community management (odpovedať na správy a komunikovať so zákazníkmi a sledovateľmi)

Más ESTETICKÉ CÍTENIE?

  • soft skill, ktorej ale prikladáme pomerne veľkú váhu, je to niečo ťažko merateľné ale podľa osobnej prezentácie, súkromného Instagramu, preferovaných značiek, kníh, filmov alebo umenia by sme mohli vedieť posúdiť, aké estetické cítenie daný človek má

Máš cit pre JAZYK?

  • cit pre slovo vo veľmi ľudskej (nie technickej) forme
  • dokonalá znalosť slovenského jazyka a gramatiky
  • angličtina na vysokej úrovni

Si ŠTUDENT VYSOKEJ ŠKOLY?

  • preferujeme študenta druhého stupňa
  • zameranie školy nie je dôležité, dôležitá je chuť pracovať a vzdelávať sa

Nice to have (non-essential):
GRAFIKA

  • práca s Adobe Illustratorom
  • práca s Photoshopom je výhodou

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

  • práca so softwareom Lightroom
  • spracovanie surových fotiek, ich triedenie a následná úprava pomocou preddefinovaných presetov, doladenie detailov pri každej fotografii

KAMPANE NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH (Facebook, Instagram)

  • práca s Facebook Business Managerom
  • návrhy a testovanie rôznych cieľových skupín
  • aktívna správa kampaní a ich optimalizácia

ÚPRAVY WEBOV

  • skúsenosti s prácou na platformách Wordpress / Squarespace

Ponúkame

Ponúkame prácu v mladom dynamickom tíme so zaujímavými klientmi, možnosť ďaľšieho profesného rozvoja a dlhodobej perspektívy do budúcnosti.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top