Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Medirex Servis

Full-stack Developer + Wordpress a JS

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané19.01.2021

Náplň práce

Zakladáme úplne nový developerský team pre naše vlastné webové projekty a chceme, aby si bol/a pri tom a založil/a ho spolu s nami. :)

Hľadáme senior full stack programátora/programátorku, ktorý/á sa rád pasuje ako backendovými, tak aj frontendovými úlohami. Samozrejme chápeme, ak máš niektoré z nich radšej. :)

Naše webové projekty sú postavené na rôznych technológiách, nakoľko ich doteraz vytvárali rôzne agentúry. Odteraz tomu však chceme dať profesionálnejší prístup a riešiť si vývoj interne. Máme weby postavené na Wordpresse, ale máme aj obsiahle riešenie na mieru, ktoré beží na October CMS (Laravel), frontend poháňa Vue.JS a využíva REST API, takže budeme potrebovať, aby si zvládol/a aj takýto typ projektov.

Keďže zakladáme úplne nový team, budeš mať možnosť ovplyvniť jeho fungovanie a budeš dôležitou súčasťou pri tvorbe každého nového webu, takže sa nemusíš báť, že to bude vždy len o kódení. Team má potenciál sa onedlho rozširovať.

MEDIREX pôsobí v oblasti healthcare a hospitality, preto budeš môcť pracovať na rôznych projektoch z rôznych oblastí. Do nášho portfólia patria napríklad značky ako: Medirex, Gyncare, Hotel Lomnica, Selaví, ViaJur a niekoľko ďalších healthcare a hospitality projektov.

Čo budeš u nás robiť:

  • Vývoj nových webových aplikácií či prezentačných webov na základe dodaných materiálov (frontend aj backend)
  • Vývoj nových funkcionalít na webových projektoch, údržba webových projektov
  • Optimalizácia webových projektov na základe zadaní
  • Spolupráca pri tvorbe projektových zadaní a briefov, tvorba časových/realizačných odhadov
  • Tvorba technologických dokumentácií, ak to bude projekt vyžadovať
  • Spolupráca pri nastavovaní nového teamu
  • Mentoring a cross code optimalizácia kódu s budúcimi juniornejšími kolegami
  • Komunikácia s externými dodávateľmi, ak to bude projekt vyžadovať
  • Spolupráca pri plánovaní nových projektov a rozložení úloh

Požiadavky

  • Oceníme viac ako 3 ročné skúsenosti s full-stackovým vývojom webových stránok a aplikácií, ale ak robíš len 2 roky a si profík, určite sa ozvi
  • Budeme radi, ak sa nebojíš výziev a veľkých projektov, ktoré si treba naštudovať a pochopiť ich
  • Chceme aby si mal/a aj skúsenosti s plánovaním a nerobili ti problémy odhady
  • Tvoj kód je uprataný, čistý a nepíšeš špagety
  • Si samostatný/á a zodpovedný/á
  • Máš skúsenosť s kanbanom ale aj SCRUM a sprintami
  • GIT commit, GIT push :)

Technológie, ktoré využiješ:

  • Z frontendu ovládaš HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap, Javascript, Vue.js / Angular,
  • Nemáš problém spraviť či upraviť web na Wordpresse alebo nakódiť jednostránkovú HTML, CSS landing page
  • Na backend je dôležité PHP a Laravel framework, Wordpress custom šablóny a pluginy musíš mať zmáknuté
  • Skúsenosť s OctoberCMS je veľké plus
  • Ako webové služby klasicky REST API, SOAP
  • Čo sa týka dát, používa sa MySQL či MariaDB, ale používame aj Elastic search a Memcache, máme implementovaný aj Prediction.io, nevyžadujeme však aby si to ovládal/a

Ponúkame

  • Plat od 2800€ a vyššie na TPP (podľa skúseností)
  • Možnosť podieľať sa na tvorbe nového vývojového teamu
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť homeoffice podľa dohody, prípadne úplne remote
  • Ak chceš, prispejeme ti na DDS
  • Dáme ti firemný mobil a notebook, monitor a príslušenstvo, aby sa ti dobre pracovalo
  • Záleží nám na tom, aby si profesionálne rástol / rástla - každý rok ti prispejeme na vzdelanie
  • Máme rôzne zamestnanecké zľavy, aj možnosť multisport karty
  • Budeš pracovať v super partii mladých ľudí, ale ak chceš kľud na prácu, budeš ho mať

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top