Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Medirex Group

PPC Performance Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané08.01.2022

Náplň práce

Myslíš, že dokážeš posunúť výkonnosť našich kampaní na vyššiu úroveň? Máš data-driven prístup a ovládaš na pokročilej úrovni Google/FB Ads, Google Analytics a Data Studio? Chceme ťa!

Tvojou úlohou bude nastaviť výkonnostnú stratégiu kampaní a zastrešiť ich správu a optimalizáciu. Pracovať na pestrých projektoch z rôznych oblastí.

Do nášho portfólia patria: Medirex, Gyncare, Hotel Lomnica, Selaví, ViaJur a niekoľko ďalších healthcare a hospitality projektov.

Čo ťa u nás čaká?

  • Nastavovanie a správa výkonnostných online kampaní, hlavne v systémoch Google Ads a Facebook Ads
  • Optimalizácia a pravidelné vyhodnocovanie výsledkov
  • A/B testovanie cielení, kreatív, placementu pre dosahovanie lepšej výkonnosti
  • Vytváranie cielení a publík pre akvizičné aj remarketingové kampane
  • Reportovanie výsledkov v Data Studiu
  • Sledovanie nových trendov a formátov výkonnostných kampaní
  • Spolupráca pri tvorbe digitálnej stratégie

Požiadavky

Čo by si mal mať?

  • 3 ročné skúsenosti s nastavovaním a správou výkonnostných kampaní
  • Analytické myslenie a data-driven prístup
  • Pokročilá znalosť Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Data Studio
  • Prehľad v oblasti výkonnostného marketingu
  • Zodpovednosť, samostatnosť a chuť dosahovať lepšie výsledky

Ponúkame

  • Plat od 2 000 € (podľa skúseností a znalostí)
  • Robiť môžeš samozrejme aj remote
  • Môžeš sa rozvíjať externými školeniami podľa svojho výberu
  • Flexibilný pracovný čas
  • ...a veľa ďalších výhod

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top