Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Merineo

WordPress administrátor

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.09.2020

Sme e-biznis inkubátor. Sme to najlepšie miesto, kde klienti môžu naštartovať ich online biznis. Ako vôbec prvá špecializovaná firma sa od roku 2008 zameriavame iba na redakčné systémy WordPress, Magento a Joomla. Máme zohraný inhouse tím, vďaka ktorému vieme komplexne zastrešiť akýkoľvek online projekt od úvodnej biznis analýzy, návrhu riešenia, samotnej realizácie, až po plnohodnotný servis vrátane marketingovej podpory.

Náplň práce

Do Merineo radi prijmeme do tímu pokročilého WordPress administrátora, ktorý hľadá dobrú partiu, adekvátne peniaze, neformálne prostredie, stabilné zázemie a zaujímavé projekty. Máme niekoľko klientov, ktorých servisujeme, takže Tvojou úlohou bude riešiť hot fixy, rovnako ako nájsť / zmeniť / nainštalovať / nastaviť pluginy pre terajších, rovnako ako nových klientov. Občas je potrebné niečo doladiť v kóde, preto by CSS a HTML pre Teba nemali byť neznáme pojmy.

Požiadavky

  • WordPress - expert
  • Znalosť bežne využívaných pluginov (platobné brány, WPML, WooCommerce atd.)
  • Základná znalosť e-commerce
  • CSS, HTML - pokročilý
  • Základy PHP
  • Platba na faktúru

Ponúkame

  • Home office podľa dohody
  • Multisport kartu
  • Pracovný režim podľa dohody (štandardne začíname o 9.00 - 10.00)
  • Naozaj pohodový neformálny team skvelých ľudí
  • Stabilné zázemie vo firme s 12 ročnou históriou
  • Zabezpečíme Tvoju obľúbenú kävu
  • Kancelárie v centre starého mesta, kde sa vždy niečo deje :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top