Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MERTEL

PPC špecialista

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané09.09.2022

Nevnímame ATL, BTL, sociálne siete a digitál ako rôzne disciplíny, ale ako ingrediencie, ktoré spolu dokážu vytvoriť dokonalé jedlo. Potrebujete len skúseného šéfkuchára.

Inými slovami, naše nápady musia mať precíznu a spoľahlivú produkciu. Našu produkciu neustále zdokonaľujeme o svetové trendy v priemysle živej komunikácie. Tento prístup nám pomohol rozrásť sa na sieť franšízových butikových agentúr schopných kombinovať tie najlepšie kreatívne koncepty z lokálnych trhov s medzinárodne osvedčenými procesmi.

Je to prístup, ktorý používame pri všetkých našich projektoch. Od malých, precízne zorganizovaných happeningov, až po strategické aktivity ako predstavenie novej verzie ikonického parfumu No. 5 od CHANEL, sériu medzinárodných konferencií Erste Talent Bridge pre ERSTE BANK GROUP, až po veľkolepú národnú expozíciu Slovenska na EXPO 2020 v DUBAJI.

Ak ste skúseným projektovým manažérom, ktorý úprimne verí v silu zážitkových projektov, chceme sa s vami stretnúť.

Náplň práce

Ako PPC špecialista/ špecialistka sa budeš podieľať na:

  • plánovaní, optimalizácii a implementácii PPC kampaní pre našich klientov
  • analýze výkonu existujúcich platených kampaní a reporting
  • správe budgetov pre PPC kampane
  • analýze trendov pre PPC v e-commerce segmente
  • spolupráci s projektovým tímom pri ďalšom rozvoji klientovho biznisu

Požiadavky

Od Teba očakávame najmä:

  • skúsenosť s návrhom a správou kampaní
  • silné analytické schopnosti
  • schopnosť interpretovať a prezentovať dáta klientovi
  • Google certifikáty
  • Google Ads - Pokročilý
  • Google Analytics - Pokročilý
  • Google Search Console - Pokročilý
  • Facebook Ads - Pokročilý
  • zodpovednosť

Ponúkame

  • ďalší zaujimavý klient do Tvojho portfólia

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top