Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MicroStep-MIS

Grafický dizajnér / UX dizajnér

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané12.05.2022

MicroStep-MIS sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu monitorovacích a informačných systémov a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta.

Kľúčovými oblasťami aktivít spoločnosti sú:

  • Meteorológia, letiskové meteorologické systémy, automatické meteorologické stanice, systémy zberu, spracovania a archivácie dát, meteorologické komunikačné systémy a klimatologické databázy
  • Seizmologické monitorovacie systémy, centrá pre zber a spracovanie dát
  • Radiačný monitoring, modelovanie šírenia radiačného zamorenia
  • Čistota ovzdušia, emisný monitoring
  • Krízové informačné systémy
  • Systémová integrácia ako aj projekty na kľúč

Náplň práce

Do tímu hľadáme šikovnú posilu – kolegu / kolegyňu, ktorý bude pracovať na tvorbe a príprave grafických podkladov pre potreby marketingu a zároveň úzko spolupracovať s Web Development tímom a podieľať sa na tvorbe návrhov pre webové užívateľské rozhranie pre naše produkty.

Práca je rozmanitá a zahŕňa úlohy technického charakteru ale aj priestor na tvorbu kreatívneho obsahu. Ponúkame príležitosť a priestor kde sa môžete učiť, meniť staré a vymýšľať nové. Hľadáme trpezlivosť, chuť pracovať a pozitívny prístup.

  • Návrh, dizajn a grafická úprava UI podľa požiadaviek a zadaní projektového manažéra a vývojového tímu
  • Webdesign, úprava webovej grafiky a úzka spolupráca s web developerom
  • Tvorba/úprava vizuálnej identity spoločnosti
  • Tvorba grafických návrhov pre brožúry, datasheety, reklamy v katalógoch, bannery
  • Spolupráca s projektovými manažérmi vo forme prípravy schém do tendrov, technických nakresov, úprava fotiek, príprava diplomov a rôznych iných podkladov k projektom
  • Príprava grafických podkladov pre email marketing a sociálne siete
  • Príprava obrázkov a grafických podkladov pre účely interného marketingu (firemný interný blog, interná komunikácia, interné kampane)
  • Pomoc s prípravou na účasť na meteorologických výstavách a veľtrhoch vo forme návrhov pre výstavné stánky (3d layout stánku, grafika)
  • Práca s videoobsahom a príprava jednoduchých animácií
  • Pomoc s prípravou grafických podkladov do PPT prezentacií
  • Tvorba dizajnu pre reklamné a darčekové predmety

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť 3D softvéru (výhodou)
Digitálna kresba (výhodou)

Trpezlivosť
Kreativita
Chuť do práce, ochota a vôľa učiť sa nové a vzdelávať
Iniciatíva
Schopnosť tímovej spolupráce ale aj samostatnosť
Orientácia na užívateľa pri tvorbe návrhov pre webové aplikácie
Pozitívny prístup

Ponúkame

  • možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
  • možnosť učiť sa nové technológie
  • flexibilný pracovný čas
  • preplácanie nadčasov
  • profesionálny rast
  • podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
  • rôzne zamestnanecké akcie
  • odmeny za dlhoročnú spoluprácu
  • finančné odmeny na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • podľa dohody práca z domu

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top