Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MINDWORX

Account manager, ktorý sa chce stať konzultantom

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1800 — 2500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané14.06.2022

Náplň práce

O klientov sa staráš rád, a si v tom top. U nás budeš robiť to, v čom si super (accounta) a zároveň pracovať na riešeniach pre slovenských a globálnych klientov (cca 50 % - 50 %).

​Táto rola je pre teba, ak chceš:

  • ✅ robiť na riešeniach, nie len manažovať klientov
  • ✅ aby riešenia neboli ”len” kreatívne, ale mali štruktúru, logiku a vychádzali z faktov a dát
  • ✅ pracovať na rôznorodých projektoch (od zvyšovania online konverzií pre banku až po znižovanie úrazov vo výrobnej fabrike)...
  • ✅ …používať anglicizmy a necítiť sa pri tom ako weirdo :)

Nehľadáme juniora, ale človeka s názorom, ktorého baví komunikovať a ktorý vie budovať vzťahy.

Čo budeš robiť:

  • ako projektový manažér sleduješ, či všetko beží tak, ako má (deadliny, timeliny, budgety)
  • rozdeľuješ a strážiš, aby boli úlohy spravené
  • komunikuješ s klientom – si styčný dôstojník, updatuješ ho a zisťuješ veci
  • zamýšľaš sa, kam by sa spolupráca mohla posúvať – počúvaš klienta, snažíš sa porozumieť, kde ešte sa dá pomôcť (nie, nemáš žiadne KPIs)
  • pracuješ na riešeniach a spolu s tímom ich prezentuješ klientovi

Požiadavky

Budeme dobrý match, ak:

  • máš agentúrnu skúsenosť (marketing, ux, digitálna agentúra) v roli account managera aspoň 2-3 roky
  • staral si sa o klientov / bol s nimi v kontakte min. 4 roky
  • máš vo veciach rád poriadok a štruktúru (náš CEO Matej ťa bude milovať)
  • je tvoja angličtina B2

Budeš mať výhodu, ak:

  • je tvoja angličtina C1 (budeš ju používať dennodenne)
  • máš skúsenosť s projekt manažment nástrojom (Asana, Monday, Clickup)

Ponúkame

Čo môžeš očakávať:

  • Budeme stavať na tom, v čom si dobrý, a neočakávať, že budeš top vo všetkom.
  • Tím, o ktorý sa môžeš oprieť.
  • Flexibilitu robiť odkiaľ chceš a ako chceš (z domu, z Tyršáku, z coworkingu v Mlynskej doline – je to na tebe)
  • Životný balans. Sme malá firma, ale nerobíme od nevidím do nevidím.
  • Plat v závislosti od skúsenosti 1800 - 2500€ (živnosť)

Ku komu sa pridáš?

K siedmim konzultantom vo veku od 28 do 34, ktorí využívajú najmodernejšie poznatky z behaviorálnej ekonómie (BE), psychológie spotrebiteľov a neuromarketingu a radia firmám naprieč Európou (Orange, Raiffeisen Group, Zurich Insurance, KPMG) čo povedať a ako to povedať, aby to fungovalo.

Spoliehame sa na vedu, nie len kreativitu. Používame moderné AI nástroje, aby sme lepšie pochopili, čo sa deje zákazníkom v hlavách. Meníme správanie, meriame, či veci fungujú, a starostlivo si vyberáme zadania.

Mindworx nie je len konzultačná firma

  • V roku 2018 sme spojili 4 svetových behaviorálnych expertov a zostavili prvý online kurz o tom, ako aplikovať BE v marketingu (www.mindworxacademy.com) .
  • V 2021 sme spojili top svetové behaviorálne hlavy a spustili sme globálny online hub zameraný na behaviorálnu ekonómiu v biznise (www.insidebe.com).

Články z magazínu

Zobraziť všetky