Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

msg life Slovakia

Dátový analytik

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané07.07.2022

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

Chceme posilniť náš team, ktorý sa zaoberá dátovou analytikou.
Spolupracujeme v agilných tímoch pohodových kolegov, v príjemnej otvorenej atmosfére.

• Analýza firemných procesov v spolupráci s členmi tímu – controlling, finančné a projektové analýzy, analýzy z oblasti HR, analýza efektívnosti náborového procesu, účinnosti nástrojov v oblasti náboru, reklamy a marketingových kampaní, analýzy presahujúce aj do ďalších oblastí, ako návštevnosť webovej stránky.
• Zachytenie podstaty analyzovanej oblasti a dôležitých väzieb, návrh reportov v spolupráci s kolegami podľa zadanej témy.
• Podieľanie sa na príprave a finalizácii reportov, analýza údajov v nástrojoch excel, Power Query a ďalších.
• Návrh vyhodnocovania výsledkov, vyvodenie záverov a ich interpretácia.
• Analytická podpora a zaškolenie členov tímu.
• Vyvíjanie a zlepšovanie procesu analýzy údajov.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Pokročilá znalosť excelu: organizácia analýz v súbore, rozdelenie hárkov, slicers, funkcie vyhľadávacie, agregačné, logické, textové a dátumové, pomenovávanie buniek a oblastí, systém formátovania – formátovanie štýlmi, podmienené formátovanie, kontingečné tabuľky a grafy – zdroje údajov, možnosti pohľadov, členenia, výpočtov, formátovania, nice to have: Power Query.
• Schopnosť zobrazovať údaje vo vhodnej forme.
• Silné analytické, logické, a štruktúrované myslenie.
• Schopnosť porozumieť súvisiacim procesom, proaktívny a samostatný prístup pri spracovávaní tém, posúvať veci dopredu.
• Ochota diskutovať s členmi tímu pri hľadaní riešení.
• Zmysel pre detail, presnosť pri spracovávaní zadaní.
• Dokázať dotiahnuť veci až do konca.
• Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
• Anglický jazyk na úrovni B2.

Ponúkame

• Dlhodobá spolupráca, finančná istota a stabilné zázemie.
• Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
• Práca z domu alebo z kancelárie v Bratislave.

Články z magazínu

Zobraziť všetky