Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MUW SAATCHI & SAATCHI

Account Executive

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 900 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané15.10.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa pravidelne objavuje v rebríčkoch TOP slovenských agentúr. Staráme sa o komunikáciu značiek Slovak Telekom, ČSOB, Kooperativa, ZSSK, JTRE, SSE, Jameson a mnoho ďalších. Sídlime na bratislavskom nábreží, čo znamená, že ponúkame kancelárie s výhľadom na hrad alebo do Sadu Janka Kráľa. Spoznaj nás aj našu prácu na:
FB: www.facebook.com/muwsaatchi
IG: www.instagram.com/muwsaatchi/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/muw-saatchi-&-saatchi/mycompany/

PS: Pridaj sa k nám a aj z teba spravíme novú TIK-TOK hviezdu: www.tiktok.com/@muwsaatchi

Náplň práce

MUW Saatchi & Saatchi je reklamná agentúra, ktorá už 29 rokov patrí medzi top 5 agentúr na Slovensku. Pripravuje kampane pre klientov ako Slovak Telekom, ČSOB, SSE, ZSSK, Kooperativa, Porsche, JTRE, Philip Morris či Ryba Košice, Tauris alebo Jameson.

Account executive je juniorná pozícia, s focusom na BTL .
Náplňou práce je komunikácia s klientom, zadávanie úprav na kreatívne a dtp oddelenie – následne kontrola materiálov (letáky, brožúry, manuály, cenníky a pod.) a koordinácia menších zadaní.
Požiadavky: Štúdium marketingu alebo skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre je výhodou, precíznosť, dôslednosť, zmysel pre detail, organizáciu a timemanagemet je podmienkou.

Požiadavky

Hľadáme niekoho, kto bude partnerom pre klienta aj pre kolegov v tíme v agentúre, niekoho s driveom a zápalom sa učiť nové veci.

Nástup ideálne od 1. novembra 2021.

Ponúkame

Ponúkame: Top kolektív, krásne prostredie pri Dunaji, kariérny rast a rock’n’roll! ☺

Mesto: Bratislava
Typ: Full-time
Plat: 900 €

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top