Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Neohunter.io

Embedded Software Engineer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat3000 — 6000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.07.2022

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami v obore.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradentstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií. alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Senior C# Embedded Developera pre vývoj inovatívnych riešení z oblasti smart home. Náš klient si vyvíja svoj vlastný hardware a software pre moderný smart home systém kompletne "inhouse", z tohto dôvodu aktualne posilňujeme ich oba timy – „hardwarový“ aj „aplikačný“

Náplň práce:

  • Vývoj celého systému pre inovatívne Smart Home riešenie- Vývoj softvéru do riadiacej jednotky (C# .NET 6.0, Linux, Yocto), cloudovej aplikácie (MS Azure), alebo klientskej aplikácie (C#, WPF)

  • Implementácia funkcionality do kódu

  • Návrh a vytváranie unit testov a integračných testov

  • Spolupráca s product management a HW teamom

Požiadavky

Skúsenosti:

  • Návrh a design embedded zariadení v C#

  • Znalosť Linux prostredia

  • Vývoj komplexných SW projektov

  • Vítané sú predošlé skúsenosti s definovaním softvérovej architektúry a metód používaných pri vývoji

  • Analytické myslenie

  • Smarthome ako hobby je výhodou.

Ponúkame

Benefity:

  • Flexi pracovná doba

  • Žiadna monotónna práca. Možnosť zapojiť sa do rôznych projektov a udržiavať si široký záber

  • Práca v pohodovom teame vo firme do 20 zamestnancov s najlepšimi špecialistami v obore na SR

  • Príležitosť pracovať na zaujímavom produkte, ktorý ma globálne ambície a už teraz má zákazníkov po celej EU

  • Home office

  • Sick days

  • Preplatenie PN

Články z magazínu

Zobraziť všetky