Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

OKTAGON MMA

Prekladateľ a titulkovač pre OKTAGON MMA

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané06.12.2022

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

  • Budete prekladať náš video obsah do rôznych jazykov (predovšetkým do angličtiny a nemčiny),
  • do videí pridáte aj titulky.

Požiadavky

  • Predovšetkým výborná znalosť anglického jazyka,
  • v ideálnom prípade je nemčina výhodou,
  • a aspoň ochotu naučiť sa pridávať titulky do videí,
  • samostatnosť a časová flexibilita.

Ponúkame

  • Buďte pri zrode nových projektov najrýchlejšie rastúcej organizácie MMA v Európe a športového fenoménu,
  • zažite silu československého lídra na trhu a lovebrand, ktorý prekonáva hranice a vysiela do 64 krajín
  • byť súčasťou tímu ľudí, ktorí milujú svoju prácu,
  • možnosť pracovať čiastočne na diaľku/doma,
  • teambuildingy a tímové raňajky,
  • bezplatné občerstvenie v kancelárii,
  • prípadná účasť na turnajoch,
  • a v neposlednom rade zaujímavé finančné odmeny.

Články z magazínu

Zobraziť všetky