Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

nextporter

Marketing and sales support

MestoKráliky

FormaFull-time

Plat1000 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané21.06.2022

Sme veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import drogérie, kozmetiky a potravín. Na trhu pôsobíme úspešne už viac ako 17 rokov. Našim cieľom je dodávať zákazníkovi značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne nízke ceny, vytvárať s ním dobré a produktívne vzťahy. Rovnako je našim cieľom podporovať cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne a finančne.

Náplň práce

Informácie o nás:
Sme veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import drogérie, kozmetiky a potravín. Na trhu pôsobíme úspešne už viac ako 16 rokov. Našim cieľom je dodávať zákazníkovi značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne nízke ceny, vytvárať s ním dobré a produktívne vzťahy. Rovnako je našim cieľom podporovať cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne a finančne.

Náplň práce:

  • Aktívne pracovať so sociálnou sieťou LinkedIN.
  • Vytvárať propagáciu na firmu a jej produkty.
  • Dostať správnu a efektívnu formu komunikácie k cieľovej skupine.
  • Denne vyhodnocovať svoju prácu.
  • Organizovať výstavy v zahraničí (2x ročne).
  • Aktívne vyhľadávať a oslovovať nových potencionálnych partnerov.
  • Pomôcť obchodnému tímu dosahovať stanovené výsledky.
  • Vytvárať pozitívne PR.
  • Prvý kontakt s novým potencionálnym zákazníkom.

Požiadavky

  • Ochota neustále učiť sa nové veci.
  • Každodenná práca na sebe.
  • Ochota denne telefonicky komunikovať.
  • Denná komunikácia v angličtine!

Ponúkame

  • Nádherné pracovné prostredie, nedávno sme kúpili novú budovu v blízkosti Banskej Bystrice.
  • Zaškolenie a neustálu podporu a pomoc obchodného riaditeľa.
  • Priateľský tím a výborné pracovné prostredie.
  • Účasť na zahraničných výstavách.
  • Možnosť aktívneho využitia anglického jazyka na dennej báze!
  • Podiel na úspechoch obchodného tímu.
  • Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby.
  • Vzdelávacie kurzy a školenia.
  • Káva zdarma na pracovisku.
  • Firemné akcie.
  • Profesijný/osobnostný koučing.
  • Možnosť dopravy do/z práce zdarma.

Viac informácií o nás: https://www.nextporter.sk/kariera/

Články z magazínu

Zobraziť všetky