Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Obvio

Developer mobilných appiek

MestoRemote

FormaFull-time

Plat3000 — 5000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané06.05.2022

Náplň práce

Sme early stage startup — velmi early stage. Sme dvaja povodne dizajneri / produktaci, ktori mali napad na consumer appku. Kedze sme mali nejaky technicky background, rozhodli sme sa oprasit nase rokmi zabudnute programatorske skills a skusili sme si nakodit alfa verziu nativnej appky sami. To sa nam aj podarilo a momentalne na nej iterujeme s prvymi pouzivatelmi.

Hladame schopneho programatora (vyrazne skusenejsieho od nas) mobilnych appiek, ktory nam pomoze zvysit robustnost codebasu a rychlost shippovania.

Požiadavky

  • Mas skusenosti s vyvojom mobilnych appiek, idealne nativnych.
  • Cim viac full-stack si, tym lepsie. Prvy "technical hire" musi byt generalista. Tasky v nasom Trelle su naozaj pestre: od pixel-perfect ladenia screenu podla Figmy, cez debugovanie vypadavajuceho WebSocketu, az po setupovanie databazy v cloude. To neznamena, ze cakame odbornika na vsetko z toho (ak taky vobec existuje). Potrebujeme vsak niekoho, kto si vie veci rychlo nastudovat a implementovat.
  • Vies robit softverovu architekturu / systems design. Tu mame snad najvacsie medzery. Je jednoduche dorobit dalsi API endpoint ci pridat tlacidlo na existujuci screen. Tazka cast je navrhnut moduly tak, aby sa s rastucim codebasom dalo efektivne pracovat a aby bola vysledna appka stabilna a bezpecna.

Ponúkame

Sidlime v coworku The Spot v bratislavskom Sky Parku. Ak tu budes s nami, cakaju ta super obedy, kavicka ci pristup do fitka.

Články z magazínu

Zobraziť všetky