Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Pixel Federation

Community Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané03.05.2022

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 15. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Náplň práce

Staň sa súčasťou nášho oddelenia Community Managementu, ktoré sa stará o našich hráčov.
Tvojou náplňou bude v cudzích jazykoch emailovou formou riešiť problémy, ktoré nám hráči pošlú. A nielen to. Budeš spolupracovať s inými oddeleniami v rámci Pixel Federation - Quality Assurance (testeri) a Game Design. Postupne budú tvoje aktivity rozširované o úlohy ako je práca s komunitou, komunikácia s hráčmi na fóre, fan page a v rôznych skupinách na Facebooku. A hlavne sa budeš veľa hrať :)

Požiadavky

Najdôležitejším predpokladom pre túto prácu je aktívne ovládanie anglického a ideálne aj nemeckého jazyka. V rámci tejto pozície sú kladené požiadavky na samostatné myslenie, organizačnú schopnosť, kultivovanosť a pohotovosť komunikácie, schopnosť sociálneho kontaktu, schopnosť pracovať v tíme, rozhodnosť, odolnosť voči mentálnej záťaži, flexibilitu. Vzhľadom na náplň práce je tiež nevyhnutný záujem o hry. Požadované jazykové kombinácie:

  • anglicky aktívne
  • každý ďalší jazyk výhodou (nemčina preferovaná)

Ponúkame

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

  • fitko a masáže priamo v priestoroch pracoviska :)
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (1on1 jazyky podľa tvojho výberu).
  • chillout zóna so šípkami, stolovým futbalom, ping-pong, doskovky (hry), PS4, karaoke, gril
  • firemná knižnica a možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore
  • veľké množstvo ad hoc akcií, benefitových balíčkov a darčekov, ktoré vedia príjemne prekvapiť
  • a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky