Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Porsche Inter Auto Slovakia

Marketing asistent/-tka (zastupovanie)

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované17.01.2023

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená piatimi prevádzkami. Tri sú priamo v Bratislave, jedna v Nových Zámkoch a v Nitre. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche.

Náplň práce

  • tvorba a správa celoročného obsahového plánu on-line marketingu
  • spolupráca s agentúrou pre on-line média, denná koordinácia obsahu (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • správa web stránok spoločnosti, aktualizácia informácií, noviniek, tvorba textov
  • aktualizovanie obsahu v administrátorskom CMS systéme webovej stránky
  • Google My Bussiness - recenzie, spracovanie a monitoring
  • práca s CMR systémom a práca s dátami
  • príprava newsletterov, koordinácia s externým dodávateľom
  • koordinácia zabezpečenia vizuálneho obsahu pre publikovanie s externými dodávateľmi
  • dodržiavanie CI predpisov komunikácie (VW, Audi, Seat, ŠKODA, Porsche)
  • práca v reportovacích systémoch (mailom aj telefonicky v anglickom jazyku)

Požiadavky

Vzdelanie v odbore: marketing, online média

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Mierne pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý
HTML - Základy
XHTML - Základy

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: Marketing špecialista

Počet rokov praxe: 2

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Spoľahlivosť
• Profesionalita
• Organizačné schopnosti
• Komunikatívnosť
• Flexibilita

Ponúkame

  • Práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
  • Vlastná kancelária
  • Firemné stravovanie,
  • Školenia,
  • Eventy
  • 13.plat
  • Bezproblémové parkovanie
  • Dostupnosť MHD

‼️ ročná pracovná zmluva - zastupovanie ‼️

Články z magazínu

Zobraziť všetky