Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

POS Media

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Aktualizované20.03.2023

Náplň práce

  • Aktívne budovanie vzťahov so zákazníkmi formou stretnutí, telefonátov, e-mailom
  • Vyhľadávanie nových klientov
  • Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a cieľov spoločnosti
  • Analýza trhu a konkurencie
  • Vytváranie nových riešení
  • Tvorba cenových ponúk
  • Spolupráca s nadriadeným a ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Reportovanie
  • Práca v tíme

Požiadavky

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť pracovať samostatne ale aj v rámci tímu, flexibilita, ochota cestovať, kreativita a zmysel pre humor.
  • Prax v online marketingu veľkou výhodou.

Prax min 3 roky na obchodnom oddelení!

Ponúkame

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu na Slovensku, ale aj v zahraničí
  • Kurz angličtiny počas pracovnej doby
  • Teambuilding aj pri mori
  • Home office – viac na pohovore
  • Dovolenka navyše
  • Príležitosť profesijného rastu

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top