Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Premier Sport Tour

Sales manager pre nemecký trh 🇩🇪

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.05.2022

Sme CK FutbalTour - špecialisti na vstupenky a športové zájazdy. Naším každodenným cieľom je pomôcť fanúšikom zažiť nezabudnuteľné športové podujatia jednoducho a bezstarostne.

15 rokov zážitkov, ktoré prežívame spoločne dodnes.

Náplň práce

Sme FutbalTour - špecialisti na športové zájazdy a lídri v prinášaní radosti a emócií na štadiónoch. Našim každodenným cieľom je pomôcť fanúšikom zažiť nezabudnuteľné športové podujatia jednoducho, kvalitne a bezstarostne.

Hľadáme športového nadšenca s obchodným duchom, predajcu zájazdov a vstupeniek na športové podujatia po celom svete pre klientov z Rakúska, Nemecka a Švajčiarska.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s klientom zahŕňa:
• Účasť na vybranných zájazdoch spolu s klientami
• Prijímanie a vybavovanie objednávok
• Zákaznícka podpora - kontakt so zákazníkmi, vybavovanie telefonátov a e-mailov
• Spravovanie databázy klientov
• Fakturácia - vystavovanie faktúr klientom, sledovanie a kontrola splatnosti
• Získanie spätnej väzby od účastníkov, vyúčtovanie zájazdu, štatistiky

Práca s ponukou zahŕňa:
• Administrácia webovej stránky FussballTour.at (ako preklad a pridávanie článkov na blog)
• Content marketing - vytváranie hodnotného a relevantného obsahu
• Administrácia stránok na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube)
• Príprava a správa newsletteru - email marketing
• Komunikácia s médiami, propagácia značky pred verejnosťou
• Pomocné administratívne činnosti

Požiadavky

  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • Futbalová a športová znalosť nutná
  • Prozákaznícky prístup
  • Športový nadšenec
  • Iniciatívnosť
  • Praktické myslenie
  • Skúsenosti v cestovnom ruchu, predaji alebo marketingu výhodou
  • Znalosti a skúsenosť v oblasti (online) marketingu výhodou
  • Znalosť a skúsenosť s administráciou webovej stránky, prípadne e-shopu výhodou
  • Znalosť a skúsenosť s copywritingom (tvorbou a písaním reklamných a marketingových textov) výhodou

Vzdelanie v odbore:
Cestovný ruch, Manažment, Šport

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
1

Ponúkame

Sme neveľký, no skvelý kolektív plný správnych ľudí na správnych miestach

  • Účasť na zájazdoch
  • U nás máš Home office, ale aj ústretovú PN či sick days
  • Priestor pre vlastné projekty a zájazdy
  • Kariérny rast v rámci firmy
  • Možnosť pravidelne cestovať
  • Firemný počítač a telefón aj na súkromné účely
  • Ako skutoční odborníci na zážitky ti vždy vieme poskytnúť zájazd či vstupenku pre teba a známych
  • S nami sa môžeš zúčastniť rôznych kurzov, vzdelávania, či coachingu
  • Ponúkame rôzne drobné športové benefity ako napr Multisport kartu či sponzorské na turnaje
  • U nás nie je nuda, zažiješ mnohé spoločné akcie a teambuildingy
  • A v prípade potreby i možnosť použiť firemné autá
  • Návšteva športových podujatí
  • Flexibilná pracovná doba
    V rámci firemných benefitov možnosť precestovať mnoho destinácií v zahraničí a v rámci spoločnosti kariérne rásť.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁM PROSÍM ZAŠLITE VÁŠ ŽIVOTOPIS SPOLU S MOTIVAČNÝM LISTOM

Články z magazínu

Zobraziť všetky