Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

PWC Slovensko

Audítor/Audítorka - pozícia vhodná pre absolventov

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1450 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané15.07.2022

PwC is a leading professional services organisation globally as well as in Slovakia. We have distinctive capabilities to deploy deep Business, Technology and Compliance expertise to address our clients' needs. We set out a highly pragmatic and focused approach using the Agile methodology, in order to achieve a faster deployment and launch solutions. PwC implementation expertise together with the technology platforms provides a powerful combination for a solution that will meet requirements and enable the delivery of tangible business benefits.

Náplň práce

Si dušou investigatívec, potrebuješ porozumieť súvislostiam, problém je pre teba výzva, vieš sa na veci pozerať z nadhľadu, práca s ľuďmi je to, čo ťa baví a chceš sa v budúcnosti kariérne posúvať ďalej?
Alebo rozmýšľaš nad vlastným biznisom po škole, ale nevieš ako začať s úspešným podnikaním?

Práca v Audite ti dá veľa možností ako za rýchly čas pochopiť súvislosti biznisu. Pozrieš sa do zákulisia firiem, od tých lokálnych až po tie medzinárodné, spoznáš procesy a zákonitosti, ku ktorým sa hocikto nedostane.

Budeš pracovať v medzinárodnom tíme pod dohľadom skúsených a ostrieľaných kolegov, ktorí ti pomôžu pri tvojom profesionálnom a kariérnom posune.

Idem, riešim je u nás prístup, ktorý vieme ohodnotiť. Finančne aj nefinančne. Tvoj plat sa pravidelne navyšuje spolu s ďalšími kompetenciami. Neskôr dostaneš príležitosť riadiť svoj tím. Aby si to všetko dokázal zvládať, je pre každého nášho audítora dôležité pravidelné vzdelávanie, v ktorom ťa radi podporíme.

Nedá sa však iba pracovať. U nás máš možnosť vyvážiť si svoj súkromný a pracovný čas. (#Balanced Life & Work included). Podporíme ťa v športových aktivitách, dobrovoľníctve alebo v pravidelných tímbildingoch.

Znie to ako dobrá príležitosť? Radi ti o kariére u nás povieme viac.

Čo bude patriť medzi Tvoje hlavné úlohy:

  • práca v tíme na projektoch pre TOP spoločnosti na Slovensku – najmä v Bratislave, ale aj mimo nej
  • vykonávanie auditu finančných výkazov podľa účtovných štandardov pre našich klientov
  • overovanie účtovnej závierky a výročných správ klientov
  • manažovanie pridelených úloh
  • práca s technológiami
  • komunikácia s klientom, riešenie prípadných nezrovnalostí
  • pochopenie procesov spoločností, nielen účtovných a reportovacích, ale aj biznisových

Požiadavky

  • ukončený min. 1. stupeň VŠ štúdia (ekonomické zameranie je výhodou, ale nie podmienkou)
  • aktívna znalosť anglického jazyka – minimálne na úrovni B2
  • záujem na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci
  • prirodzená zvedavosť
  • schopnosť hľadať súvislosti a porozumieť im

Ponúkame

  • Zaujímavé možnosti kariérneho rastu spojené s pravidelným prehodnocovaním platu
  • Rozvoj soft skills a podpora ďalšieho štúdia (certifikácia ACCA a účasť na školeniach)
  • Rozvoj digitálnych zručností - budeš mať možnosť naučiť sa pracovať s tools ako PowerBI, Alteryx...
  • Vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa počíta!
  • Hybridný pracovný model (práca z domu aj z PwC office a možnosť práce zo zahraničia na 6 týždňov)
  • Možnosť medzinárodnej stáže v niektorej z pobočiek PwC vo svete
  • V PwC sa máš stále na koho obrátiť a pravidelný feedback je u nás samozrejmosťou.
  • Wellbeing program, ktorý myslí na tvoje mentálne aj fyzické zdravie
  • Work Life coaching - psychologické, právne a finančné poradenstvo
  • Flexibilný pracovný čas (Dôležitý je pre nás deadline, nie to, ako dlho sedíš za počítačom)
  • Pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
  • 2 dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a 2 sick days
  • Cafeteria benefitový systém - vyber si, čo sa ti najviac hodí

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top