Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

REFRESHER

Brand Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2400 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.07.2021

Náplň práce

  • Starať sa o značku Refresher a synchronizovať aktivity redakcie, produkcie, videoobsahu, HR a obchodného oddelenia, aby boli v súlade s vnímaním značky, aké chceme dosiahnuť.
  • Robiť prieskum trhu vo frekvencii, ktorá nám poskytne dostatočný prehľad o trhu médií, vnímaní a zákazníckom správaní našich čitateľov. Pozrieť sa na našu stratégiu a strategickú pozíciu a následne nastavovať a dolaďovať želané vnímanie značky.
  • Priamo vytvárať a následne zadávať výrobu komunikačných prvkov na naše kanály – napríklad facebookové posty, instagramové posty a stories, linkedinové posty, videá a podobne. Nechceme, aby si ich vyrábal/vyrábala výhradne ty, ale musíš byť schopný/schopná tieto výstupy zrealizovať bez vstupu kreatívy. Vyžaduje sa procesná aj kreatívna samostatnosť.
  • Pomáhať nadväzovať a nastavovať mediálne spolupráce, vzťahy s festivalmi, filmovými distribučnými spoločnosťami, bankami, telekomunikačnými operátormi a ďalšími značkami.
  • Budovať komunitu a vzťahy s našimi čitateľmi, predplatiteľmi.
  • Budeš pracovať s minimálnym rozpočtom, ale budeš mať k dispozícii copywriterov, grafikov, kameramanov, creative directora, programátorov. Budeš ťažiť primárne z interných kapacít a rozpočet na externé aktivity bude zo začiatku menej častý.

Požiadavky

  • Relevantné skúsenosti – aspoň 3 roky, ideálne 5, z oblasti marketingu, ideálne blízko k marketingovému manažmentu a manažmentu značky. Pozícia je skôr seniornejšia ako juniornejšia.
  • Preukázateľný prehľad o aktivitách Refresheru, vývoji značky a cieľovej skupine.
  • Prezentačné schopnosti a vizuálne cítenie.
  • Marketingové vzdelanie. Vysvetlíš nám, prečo je dôležitý brand Refresheru a akú rolu zohráva v marketingu, ale aj iných oddeleniach.
  • Ideálne (takmer perfektný) anglický jazyk. Čo keď raz pôjdeme do sveta? Prekladať ti prezky nebudeme.

Ponúkame

  • Silnú značku, z ktorej môžeš spraviť ešte silnejšiu.
  • Ľudí, ktorých ich práca baví a často je súčasťou aj ich osobného života.
  • Relatívne rýchlorastúcu firmu.
  • Možnosť rozvíjať ľudí a mať pozitívny vplyv na ich budúcnosť.
  • Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
  • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.
  • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
  • Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie.
  • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
  • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky