Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

REFRESHER

Dramaturg pre videoobsah

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1594 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané25.05.2022

Náplň práce

Koho v skratke potrebujeme?

  • Hľadáme dramaturga, ktorý bude zodpovedný za videoobsah. Chceme niekoho, kto bude vedieť rozvíjať našich redaktorov, čítať scenáre a dávať k nim konštruktívnu spätnú väzbu, prípadne vymýšľať nové videoformáty a zlepšovať tie zabehnuté.

Prečo hľadáme dramaturga?

  • Náš tím, ktorý sa venuje videu, sa zväčšuje. Tvoríme komplexnejší obsah, no chceme ho stále skvalitňovať a robiť ho viac. Potrebujeme preto niekoho, kto skoordinuje aktivity viacerých ľudí a pomôže im zlepšovať videotvorbu.

Čo budeš robiť?

  • Budeš zodpovedať za všetky redakčné videovýstupy. To znamená, že budeš dozerať na ich produkciu od čítania a otáčania si scenára s reportérom až po samotnú postprodukciu a publikovanie.
  • V oblasti videa by si mal byť doma. Mal by si mať prehľad o trendoch v online médiách, žurnalistike alebo zábavnom priemysle.
  • Budeš vytvárať procesy kontroly, zaúčať a rozvíjať nových, ale aj stálych členov videotímu. Budeš ich tvorbu a výstupy vyhodnocovať a analyzovať.
  • Budeš identifikovať priestor na zlepšenie jednotlivých členov tímu aj celkového obsahu, analyzovať problém, pripravovať návrh na zlepšenie, navrhovať plán a následne pomáhať implementovať ho.
  • Každodenne budeš riadiť videotím a pomáhať mu tvoriť kvalitnejší a lepší obsah.
  • Dozrieš na to, aby boli aktivity spojené s videoobsahom skoordinované.
  • Hlavne však budeš pracovať na tom, aby sme mali čo najlepší, najkvalitnejší a najaktuálnejší videoobsah.

Požiadavky

Požadované schopnosti a skúsenosti:

  • Skúsenosti s vedením tímov nutné nie sú, no sú výhodou.
  • Skúsenosti s tvorením alebo editáciou videoobsahu aspoň 3 roky. Mal by si byť vzorom pre videoredaktorov a byť schopný ukázať im, ako sa má tvoriť kvalitný videoobsah, či už pôjde o scenár, strih, moderovanie, alebo postprodukciu.
  • Poznáš Refresher, jeho obsah, spôsob komunikácie.
  • Dobre poznáš svet Facebooku, Instagramu a Youtubu.
  • Gramatika, štylistika na 100 %

Požadované osobnostné vlastnosti:

  • Komunikatívnosť
  • Asertívnosť
  • Leadership
  • Úprimnosť
  • Proaktivita
  • Nebojíš sa konštruktívne kritizovať a konfrontovať iných.
  • Vytrvalosť a odolnosť
  • Cit pre poriadok a detail
  • Všetky tieto vlastnosti budeš naozaj potrebovať.

Ponúkame

Čo u nás nájdeš?

  • Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
  • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru
  • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov
  • Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie
  • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy
  • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky