Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

REFRESHER Media

Growth Marketing Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1999.99 — 3999.99 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané05.01.2022

Náplň práce

Prečo hľadáme Subscription Growth Strategist / Growth Marketing Specialistu?

Obdoby tejto pozície môžeš poznať pod viacerými názvami - Performance Marketing Specialist, PPC Specialist alebo Growth Marketing Specialist. Nazvali sme ju takto, pretože ako spoločnosť neustále rastieme a potrebujeme kreatívneho marketéra, ktorý bude vedieť tento rast podporiť kampanami a vylepšeniami, zameranými na správanie čitateľa. Hľadáme marketéra, ktorý má chuť sa zamýšľať nad fungovaním čitateľa na webe a ako mu čo najefektívnejšie komunikovať náš obsah, funkcionality, kampane.

Pre koho je táto práca ideálna?

Práca bude sedieť marketingovým špecialistom, ktorí vedia a baví ich dôkladne pracovať so zákazníkom a čitateľom. Na základe dát dokáže prispievať s nápadmi a stratégiami ako túto skúsenosť ešte zlepšiť, prípadne kreatívnymi návrhmi vytvoriť hypotézy a funkcionality na testovanie.

Čo budeš robiť?

  • Budeš navrhovať funkcionality, kampane a iné vylepšenia a spôsoby, ako s čitateľom interagovať a dostať ho do nášho konverzného funelu. Využiješ dáta, kreativitu aj intuíciu.
  • Budeš spolupracovať s kolegami na vhodnej stratégií, aby sme vytvorili pre čitateľa čo najfunkčnejšie, no stále esteticky príjemne pôsobiace prostredie.
  • Budeš súčasťou tímu fokusovaného na optimalizáciu konverzie čitateľov na dlhodobých predplatiteľov. Budeš spolupracovať primárne s Brand Manažérom a Web dev tímom (CTO, web vývojári, Produktový manažér, grafik).
  • Budeš vyhodnocovať úspešnosť zvolených stratégií.
  • Budeme od teba čakať aj proaktivitu pri sledovaní súčasných trendov.
  • Budeš bližšie ku prieniku návrhu funkcionality webu a performance marketingu, ako ku náročnej dátovej analytike. Buď kreatívny, dobre rozmýšlaj, náročné excel a big data tabuľky necháš na kolegov. Základy výhodnocovania zvládaš (alebo si zvládneš osvojiť)

Príklady zadaní a problémov, ktoré by si mal riešiť:

  • Vyhodnoťme efektivitu jednotlivých komunikačných kanálov na získavanie registrácií na webe a následný funel konverzie na predplatiteľov a dlhodobých predplatiteľov. Kde nám dáva najvyšší zmysel investovať peniaze? Dáva nám zmysel investovať peniaze?
  • Ak máme optimalizovať najbližší kvartál časť konverzného funelu, ktorú časť a prečo? Následne navrhni spôsoby optimalizácie a očakávané výsledky.
  • Daj nám čo najviac nápadov, ako zvýšiť počet predplatiteľov.
  • Ako vieme zvýšiť náš retention rate?
  • Ako vieme znížiť churn rate po prvom mesiaci? Navrhni user onboarding proces a funkcionalitu. Od bannerov na webe, cez emaily, cez signupy na newslettre, prípade navrhni novú funkcionalitu.

Požiadavky

  • Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii v digitálnom marketingu sú nutné. Nehľadáme juniora. Musíš mať minimálne skúsenosti alebo detailné znalosti s nastavovaním a vyhodnocovaním performance kampaní a/alebo user engagementu.
  • Základná znalosť nástrojov digitálneho marketingu vrátane Google Analytics, skúsenosti s prácou s dátami a vyhodnocovaním sú výhoda, ale nie nutnosť. Ak to vyrovnáš s inými skills a skúsenosťami.
  • Ideálne skúsenosť s UI, UX alebo produktovým dizajnom.
  • Kreativita pri hľadaní nápadov na vylepšenia a riešenie problémov.
  • Strategické a analytické myslenie so schopnosťou prekladať kvantitatívne a kvalitatívne údaje a poznatky do marketingovej stratégie.
  • Porozumenie súčasných online marketingových konceptov, stratégií a osvedčených postupov.

Ponúkame

  • Môžeš byť full remote, Bratislava, Praha.
  • Silnú značku, z ktorej môžeš spraviť ešte silnejšiu.
  • Ľudí, ktorých ich práca baví a často je súčasťou aj ich osobného života.
  • Relatívne rýchlorastúcu firmu.
  • Možnosť rozvíjať ľudí a mať pozitívny vplyv na ich budúcnosť.
  • Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
  • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.
  • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
  • Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie.
  • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
  • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky