Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

REFRESHER

Web Developer - PHP, Fullstack

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat2000 — 3200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané29.09.2021

Náplň práce

  • Programovanie nových funkcionalít, či už na frontend, alebo backend
  • Optimalizovanie prvkov pre veľkú návštevnosť
  • Komunikácia s produkťákom či grafikom
  • Podieľanie sa na riešení nových výziev
  • Redizajnovanie existujúcich projektov
  • Prípadné návrhy, ako urobiť veci lepšie, sú vždy vítané.
  • Programovanie nových projektov

Požiadavky

Aký by si mal byť:

  • Dbáš o detaily, zaujíma ťa, ako veci fungujú a prečo sú tak, ako sú.
  • Skúsenosť s prácou v skupinách alebo na projektoch, v ktorých si spolupracoval s ľuďmi z iných prepojených oddelení (napr. s grafikmi, ux dizajnérmi, produktovým manažérom), a bol si v aspoň dvojčlennom developerskom tíme. Ak si pracoval len sám, to nič – pozrieme sa na tvoje schopnosti.
  • Chceš sa učiť a neustále ísť vpred, vyššie a vieš, že je stále čo zlepšovať. Učíš sa zo svojich chýb, ale aj z úspechov.
  • Angličtina. Nemusíš zvládať prezentáciu v cudzom jazyku alebo viesť obchodný a formálny rozhovor, no nemáš problém prečítať a pochopiť anglický text, prípadne audio.
  • Si vnútorne motivovaný, dbáš na detaily, si samostatný a nebojíš sa spýtať, ak ti niečo nie je jasné.
  • Nerobíš alebo nechceš robiť pre päť ďalších projektov a firiem. Potrebujeme tvoju pozornosť. O rôznorodosť sa postaráme.

Nižšie uvedené by si mal mať v malíčku:
HTML5
CSS3
Javascript
PHP
MySQL
GIT

Články z magazínu

Zobraziť všetky