Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

RIESENIA

Frontend Developer/ka

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 2600 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.07.2022

Sme digitálna agentúra RIESENIA, partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.

Vodami online sveta veslujeme už od roku 2005. Vpred nás posúva elita zastúpená v našom kolektíve. Sme tím, navzájom spolupracujeme a budujeme veľké veci. Spolupracujeme s ambicióznymi značkami a ľuďmi. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné.

Náplň práce

Čo u nás budeš robiť:

  • Spolupracovať v developerskom tíme na vývoji webových aplikácií.
  • Pracovať na našej špičkovej e-commerce platforme RSHOP - https://www.rshop.sk.
  • Riešiť projekty, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží a vždy ti radi pomôžu a poradia.

Náš TECH STACK:

  • PHP 7, SASS, Vue.js, ReactJS, ES6, Babel
  • Build: Gulp, Webpack
  • Continuous integration: Bitbucket Pipelines, Netlify
  • Testing: Cypress.io, Mocha
  • Code quality tools: ESLint, SassLint, Prettier
  • Error tracking / monitoring: Sentry.io, Pingdom
  • Atlassian Confluence & Jira ako project management tool.

Požiadavky

  • HTML a CSS na pokročilej úrovni, skúsenosti s CSS frameworkami výhodou.
  • Javascript na pokročilej úrovni (skúsenosti s frameworkom Vue.js)
  • Znalosť Figma, Sketch.
  • Základy PHP.

Ponúkame

Máme absolútne jasno v tom, kto je pre nás ideálny klient a naopak, ktorému klientovi odporučiť inú agentúru. Naši klienti majú ambiciózne ciele, bojujú s pridanou hodnotou a nie nízkou cenou, neboja sa inovovať a meniť zaužívané postupy.

Získané ocenenia sú pre nás odmenou za starostlivý prístup a skúsenosti, ktoré do projektov vkladáme, o to viac nás teší byť súčasťou tímu, v ktorom sa dopĺňame, a radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti. Nebudeme ťa krotiť v snahe skúšať najnovšie technológie a netradičné postupy. Kreativita a inovácia sa u nás cení a radi dobré nápady podporíme.

Anglický jazyk si môžeš vylepšovať s lektorom, ktorý pravidelne prichádza do firmy. Nikdy ti nepovieme nie na žiaden workshop, talk alebo konferenciu, a radi sa k tebe pridáme.

Plat, ktorý ti ponúkame

S praxou 3+ rokov ti ponúkame plat 2 000 - 2 600 eur brutto na TPP alebo
zodpovedajúci sumu na živnosť + odmeny podľa výkonu. Ak máš skúseností menej, no myslíš si, že by si nám do tímu zapadol, určite sa ozvi.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top