Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ringier Slovakia Media

Flutter developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované08.03.2023

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Poď s nami tvoriť nový Pokec.sk! 🤗 Vyvíjame novú platformu postavenú na mikroservisovej architektúre, kde všetky funkcionality budú postupne implementované nanovo. Buduj s nami klientsku aplikáciu s využitím Flutter frameworku zameranú na chat a messaging.

Čo budeš u nás robiť?

  • Programovať v Darte Flutter aplikáciu pre novú komunitnú platformu
  • Participovať na návrhu WebSocket komunikácie medzi aplikáciou a platformou
  • Supportovať existujúcu Android Pokec Aplikáciu vyvinutú v Jave a Kotline
  • Nezabúdame ani na spoluprácu s ostatnými členmi mobilného tímu ako aj zvyšného tímu Communities

Požiadavky

Požiadavky:

  • Ak chceš byť súčasťou výberového konania, okrem poslaného CV je nutné poslať aj vypracované zadanie, ktoré sme ti pripravili - https://drive.google.com/file/d/1-PYzckd34M1aQnnb2ZOxbC_IFDRsCk-o/view) . Zadania sa nemusíš báť, ak niečo nebudeš vedieť, vynechaj. Chceme vidieť, čo všetko už vieš, aby sme podľa toho mohli nastaviť pohovor a "nemučili" ťa zbytočnými otázkami na technológie, ktoré ešte nevieš. (okrem toho môžeš poslať aj link na ďalšie referencie na githube, ak nejaké máš).
  • chceme aby si bol samostatný v úlohách, kde to budeme potrebovať ale zároveň tímový hráč
  • chceme kolegu, ktorý má záujem o mobilné aplikácie, ktorý sa chce učiť (aj samostatne vzdelávať) a napredovať
  • nemal by si sa báť riešiť aj veľké veci, problémy a komplikácie, ktoré s programovaním občas prichádzajú
  • Vhodné pre absolventa, avšak nejaké minimálne skúsenosti s programovaním sú nutnosťou

Ponúkame

Benefity, ktoré ponúkame:

  • Plné preplatenie dovolenky, preplatený 2xsick day a lekári – v prípade fakturácie, pri HPP je to samozrejmosť
  • Ročná odmena po skončení kalendárneho roku – v prípade priaznivého hospodárskeho výsledku firmy
  • V prípade služobnej cesty do ZA preplatíme náklady spojené s dopravou + prípadným ubytovaním
  • Vzdelávanie zamestnancov - naši kolegovia sa zúčastňujú školení a konferencii, napr. We are developers, WebSummit, Codecon, Pycon, Hackerfest, ReactiveConf atď
  • Možnosť využiť UDEMY kurzy spoločnosti
  • Soft skillové vzdelávanie
  • Výučba angličtiny
  • Multisport Karta
  • Interné hackathony - Hackathon 2019 so zaujímavými výhrami (finančné + vecné) - https://www.youtube.com/watch?v=ZDW73_sT-zw
  • Možnosť vybrať si pracovný HW (win vs mac)
  • Príspevok ku svadbe alebo narodeniu dieťaťa
  • Náborový bonus pri odporúčaní zamestnanca
  • Ako spoločnosť radi podporujeme akcie ako Girls day, Naše mesto, Darovanie krvi, Deň zdravia, robíme vo firme Office masáže, pomáhame ľuďom v núdzi, v lete si doprajeme na ochladenie zmrzlinu a v zime vianočné darčeky
  • Spolupracujeme s Unionom, preto máme pre zamestnancov výhodnejšie poistenia
  • Spoluprácu máme aj s datartom, vďaka čomu máme výhodnejšie ceny nákupov

Články z magazínu

Zobraziť všetky