Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ringier Slovakia Media

PHP developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.07.2022

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Staň sa súčasťou tímu vyvíjajúceho Pokec.sk - najväčšiu SK sociálnu sieť s viac ako 200tisíc unikátnymi používateľmi denne. Znie to dobre, však? Dvere pre teba máme otvorené. Preto ak sa považuješ za PHP developera, ovládaš nižšie spomenuté a chceš pracovať na jednom projekte, ktorý je tu s nami už 23 rokov, dlho nerozmýšľaj a konaj :)

Požiadavky

  • PHP (min 2 roky), OOP, Návrhové vzory
  • výhoda znalosti php frameworkov (Symfony, Laravel, Nette ) a ORM (Doctrine)
  • SQL
  • základná znalosť HTTP (štruktúra request, response) a Web Serverov
  • znalosť REST, OpenAPI (Swagger)
  • principiálna znalosť niektorej NoSQL technológie
  • schopnost navrhovať riešenia problémov
  • samostatnosť ale aj schopnost pracovat v tíme
  • schopnosť a ochota učiť sa
  • základy angličtiny

AKO BUDE PREBIEHAŤ VÝBEROVÉ KONANIE?
V prvom kroku chceme vidieť ako na tom znalostne si, preto nižšie nájdeš jednoduché zadanie na vypracovanie, cieľom ktorého bude vidieť v praxi ako premýšľaš a píšeš kód. Po prijatí tvojho vypracovaného zadania si pár dní necháme na jeho zhodnotenie a následne ťa budeme kontaktovať ohľadom online pohovoru, ktorého hlavnou témou bude tvoja práca a pracovné skúsenosti.

ZADANIE NA VYPRACOVANIE
Zadaním je jednoduchá chat aplikácia (bez nutnosti loginu), používateľ bude vedieť napísať správu a čítať správy v chate. Backend musí byť riešený s použitím Symfony. Dôraz bude kladený na objektový návrh a čistotu kódu. Frontend stačí základný. Zadanie je vhodné vypracovať do 8 hodín a odovzdať vo forme linky na git repozitár s projektom.

Ponúkame

  • Plné preplatenie dovolenky, preplatený sick day a lekári – v prípade fakturácie, pri HPP je to samozrejmosť
  • Ročná odmena po skončení kalendárneho roku – v prípade priaznivého hospodárskeho výsledku firmy a interných podmienok
  • ak si remote, v prípade služobnej cesty do ZA preplatíme náklady spojené s dopravou + prípadným ubytovaním
  • Vzdelávanie zamestnancov - naši kolegovia sa zúčastňujú školení a konferencii, napr. We are developers, WebSummit, Codecon, Pycon, Hackerfest, ReactiveConf atď
  • Možnosť využiť UDEMY kurzy spoločnosti
  • Soft skillové vzdelávanie
  • Výučba angličtiny
  • Multisport Karta
  • Interné hackathony - Hackathon 2019 so zaujímavými výhrami (finančné + vecné)
  • Možnosť vybrať si pracovný HW (win vs mac)
  • Príspevok ku svadbe alebo narodeniu dieťaťa
  • Náborový bonus pri odporúčaní zamestnanca
  • Ako spoločnosť radi podporujeme akcie ako Girls day, Naše mesto, Darovanie krvi, Deň zdravia, robíme vo firme Office masáže, pomáhame ľuďom v núdzi, v lete si doprajeme na ochladenie zmrzlinu a v zime vianočné darčeky
  • Spolupracujeme s Unionom, preto máme pre zamestnancov výhodnejšie poistenia
  • Spoluprácu máme aj s datartom, vďaka čomu máme výhodnejšie ceny nákupov

Články z magazínu

Zobraziť všetky