Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Róbert Slovák a jeho priatelia

Art Director

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované30.01.2023

Robíme to, čo vieme, čo nás baví a čo má pridanú hodnotu pre iných, ktorí to vedia aj oceniť. Sme tretia najkreatívnejšia agentúra, aspoň podľa rebríčka Agentúra roka. Pracovali sme pre desiatky značiek, cielili na rôzne cieľové skupiny, stál som za funkčnými a kreatívnymi kampaňami, ktoré získali mnoho ocenení. Dovolíme si povedať, že vieme ako sa to robí. Zároveň chceme, aby nás práca bavila a mala zmysel aj pre iných.

Náplň práce

Sme tretia najkreatívnejšia agentúra, aspoň podľa rebríčka Agentúra roka. Hľadáme arťáka alebo arťáčku, keďže Lucia je opäť tehotná. Budeš sa venovať tvorbe kampaní a vizuálov pre rôzne offline či online médiá, sociálne siete ale aj BTL.

Požiadavky

Budeme radi, ak u nás zúročíš prax z nejakej reklamnej agentúry. Schopnosti pracovať samostatne a vládnuť Photoshopom, Illustrátorom či Indesignom považujeme za samozrejmosť. Uvítame záujem a prehľad v súčasných trendoch a aktuálnych kampaniach zo Slovenska a sveta. Easy.

Ponúkame

Venujeme sa tvorbe inovatívnych kampaní s akcentom na spoločenskú zodpovednosť. Veď pozri si naše práce a hodnoty na https://www.slovakandfriends.agency. Voláme si, píšeme si.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top