Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Schudni s DaVe

Ionic/Vue.js developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané13.07.2022

Náplň práce

Sme manželia Dávid a Veronika a dlhodobo sa venujeme zdravému životnému štýlu. Počas pandémie sme vytvorili program Schudni s DaVe, ktorý absolvovalo viac ako 11 000 ľudí.

Učíme ľudí sa zdravo, chutne a vyvážene stravovať. Vytvárame jedálničky na mieru, spolu cvičíme prostredníctvom online tréningov, máme pravidelný víkendový livestream s našimi klientmi, počas ktorého diskutujeme na rôzne témy v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu.

Do nášho rozrastajúceho sa IT tímu hľadáme skúsenejšieho kolegu/kolegyňu, ktorý nám pomôže s realizáciou a následnou údržbou mobilnej aplikácie pre platformy iOS a Android.

Požiadavky

  • Ionic + Vue.js (Vuex)
  • Firebase (Firestore, Storage)
  • GIT
  • anglický jazyk výhodou (nie podmienkou)

Ponúkame

  • remote
  • flexibilný pracovný čas
  • preplatenie kurzov

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top