Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Seesame

Social media specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané07.07.2022

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

Komunikácia, ktorú pre klientov robíme na sociálnych sieťach, musí byť v prvom rade zmysluplná. S týmto na pamäti tvoríme kreatívne obsahy a riadime online kampane.

Teraz hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na správu klientských social media kanálov s aspoň 3-ročnými skúsenosťami (mid - senior).
Ak máš strategické uvažovanie, nápady a skilly potrebné na to, aby si spravil super Facebook, Instagram či LinkedIn, daj nám o sebe vedieť.

Čo by si robila/robil

  • navrhovanie komunikačných stratégií pre sociálne siete
  • príprava obsahových plánov pre sociálne siete
  • plánovanie a príprava príspevkov na sociálne siete – Facebook, Instagram, Linkedin. (tvojou úlohou sú najmä nápady a copywriting. Videá a grafiky si vymyslíš, ale vyprodukujú ti ich kolegovia )
  • stratégia a exekúcia online kampaní aj priebežná platená podpora postov na sociálnych sieťach
  • community management
  • sledovanie trendov v digitále a vzdelávanie seba aj kolegov
  • pracoval/a by si na profiloch a kampaniach pre neziskové organizácie, medicínske aj enviromentálne témy, moderné developerské projekty, technologické firmy či stavebníctvo

Požiadavky

Naozaj u nás budeš potrebovať angličtinu. Takú, aby sa sa dorozumel s klientom naživo aj mailom. Sme tu partia zodpovedných ľudí a takých aj hľadáme. Keď sa na niečom dohodneme, tak to platí. Či už ide o DDL, kvalitu dodanej práce alebo tímovú večeru. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Okrem toho by si mal/a dobre ovládať:

  • Facebook Business Manager/Suit, Facebook Ads, Creator Studio
  • Zoomsphere, Social Studio alebo iný podobný tool
  • Google Analytics
  • Google Ads by boli fajn, ale vôbec nie sú podmienkou

Ponúkame

🌞 slniečkársky kolektív, kde sa veľa naučíš a kde sa ľudia radi naučia od teba

✅ techniku a služby, ktorú k práci potrebuješ (PC, mobil, taxík, prípadne povieš ty)

✅ možnosť pracovať v peknom office s dobrým kávovarom, ale aj z domu

✅ primerane flexi pracovný čas

✅ zaujímavý plat a atraktívny systém benefitov (mávame letný aj vianočný plat a navyše koncoročný bonus. Dokopy môžeš mať až 14,6 platu za rok. Okrem toho má každý zamestnanec edufondu na vzdelávanie a super zamestnaneckú appku a ďalšie)

O našj appke a benefitoch s ňou spojenými : https://www.seesame.com/case-studies/mame-appku-ktora-nastartuje-zmeny-vo-firme-hodila-by-sa-aj-vam/

Články z magazínu

Zobraziť všetky