Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SHARKANI

Social media manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.03.2022

Sme digitálna agentúra so skvelým kolektívom a príjemnými klientmi. Našou filozofiou je prinášať kvalitnú službu pre klienta, ktorý bude natoľko spokojný, že sa bude obracať na SHARKANI vždy, keď bude potrebovať niečo nové pri rozvoji svojej firmy. Vie, že sa môže spoľahnúť na výsledok, ktorý splní jeho cieľ.

Náplň práce

HUNGRY FOR DIGITAL?
Do nášho kreatívneho tímu hľadáme skúseného social media managera,
ktorý má hravo pod palcom najvyužívanejšie siete ako je Facebook, Instagram, LinkedIN.
Jednoducho online marketing je Tvoj denno-denný chlebíček. Potrebujeme práve Teba
ak máš v sebe analytika, account managera, copíka, a pozeráš sa na online kampane strategicky.

Čo budeš mať pod palcom?

  • navrhovanie vhodných komunikačných kanálov pre online komunikáciu
  • tvorba contentu a správa klientskych sociálnych sietí najmä FB, IG / tvorbu vizuálov k postom rieši naše grafické oddelenie, takže máš skvelý support /
  • vytváranie, plánovanie a optimalizácia kampaní v spolupráci s Creative/art directorkou
  • analýza výsledkov komunikácie na sociálnych médiách - tvorba reportov pre klientov
  • nastavenie a správa klasických a automatizovaných newslettrových kampaní v Mailchimp
  • sledovanie trendov a noviniek v online a implementovanie ich do kampaní
  • navrhovanie digitálnej stratégie pre klientov v spolupráci s Creative/art directorkou
  • písanie textov k postom, krátke články, headliny

Požiadavky

** ČO VIEME OCENIŤ**

  • samostatnosť
  • chuť robiť veci lepšie ako sú a myslieť proklientsky
  • dôslednosť a spoľahlivosť
  • premýšľaš v kontexte
  • si tímový hráč, nie osamelý jazdec
  • záľuba v online komunikácii - musí ťa to baviť :)
  • za kreativitu sú body navyše
  • skúsenosti z agentúry sú výhodou

Tešíme sa na tvoj kreatívny životopis s referenciami, ktorými nás chceš presvedčiť, že ty si ten pravý/á.

Ponúkame

  • podpora od Creative/Art directorky, PPC špecialistu, grafikov a webdeveloperov – nie si na všetko sám, sme tím
  • možnosť rozvíjať svoje skúsenosti a zručnosti a zanechať svoj rukopis práce na jednotlivých kampaniach
  • moderné pracovné prostredie a príjemný kolektív ľudí nadšených pre svoju prácu
  • príležitosť samostatne rozhodovať, navrhovať a riadiť kampane a posunúť sa tak profesijne ďalej
  • všetky potrebné pracovné nástroje - notebook, myš, klávesnicu, doplnkový monitor
  • školenia podľa tvojho výberu, v tom, čo ťa zaujíma
  • neobmedzené množstvo kvalitnej kávy z profi kávostroja :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky