Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Shield One

WordPress developer - PHP, HTML, CSS

MestoHlohovec

FormaFull-time

Plat850 — 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané13.05.2022

Náplň práce

Baví ťa programovanie a chceš programovať webstránky? Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, ktorý nám pomôže s vývojom webov.

Sme reklamná agentúra a venujeme sa marketingu, SEO a tvorbe webstránok či e-shopov.

Čo budeš robiť?

  • Hľadáme kolegu/kolegyňu, pre ktorého je programovanie radosť a nie utrpenie a má chuť sa neustále zlepšovať
  • Budeš sa podieľať na tvorbe webov a eshopov. Najskôr začneš s jednoduchšími časťami ako HTML a CSS (resp.: SCSS) a následne budeš programovať aj PHP, prípadne nejaký JS (jQuery) a twig
  • Weby vytvárame v CMS Wordpress, takže tam budeš tráviť veľa času.

Požiadavky

Očakávame že:

  • poznáš HTML, CSS a nerobí ti problém ani responzivita
  • vieš základy PHP a JS
  • poznáš wordpress a woocommerce
  • si zodpovedný a dá sa na teba spoľahnúť
  • máš logické myslenie
  • ps: neboj sa nám ozvať ani keď na 100% nespĺňaš naše požiadavky 😉
  • ak si naše požiadavky naopak zďaleka presiahol, tiež sa nám ozvi, máme priestor aj pre seniornejšie pozície. 😀

Výhodou je ak:

  • vieš nejaký iný jazyk na pokročilejšej úrovni
  • máš skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
  • poznáš niečo z marketingu či SEO

Ponúkame

Čo ti ponúkame?

  • flexibilný pracovný čas
  • príležitosť rozvíjať svoje schopnosti a učiť sa nové technológie.
  • môžeš robiť full-time, part-time alebo na živnosť
  • nenahraditeľných spoločníkov na obedné prechádzky aby ťa po celom dni netlačila sedacia časť 😂
  • Inzerát je síce na junior pozíciu, ale ak máš viac skúseností, určite sa nám ozvi, máme miesto aj pre seniornejších kandidátov, nebudeš sa u nás nudiť.
    Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis.
    Ak si už pracoval na nejakých projektoch, nezabudni ich spomenúť alebo poslať.

Články z magazínu

Zobraziť všetky