Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TV JOJ

Asistent / Asistentka riaditeľa

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané14.07.2022

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Náplň práce

💙TV JOJ💙Hľadá sa Asistent/Asistentka riaditeľa v JOJ Group💙

Najväčší slovenský mediálny holding JOJ Group hľadá full-time posilu na pozíciu Asistent/Asistentka riaditeľa. Tvojou úlohou bude vybavovanie administratívnych záležitosti riaditeľa - evidencia, správa a archivácia korešpodencia riaditeľa, organizovať práce na sekretariáte riaditeľa time manažment(stretnutia, časový harmonogram), prijímať návštevy riaditeľa úseku, spracovávať dochádzku zamestnancov, pripravovať a organizačne zabezpečovať prezentácie a mítingy. Ak chceš byť súčasťou zásadnej zmeny slovenského mediálneho prostredia, pošli nám svoje CV.

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme?
✅ pokročilé uživateľské znalosti MS Word, Excel, Powerpoint
✅ ekonomické vzdelanie
✅ anglický jazyk minimálne B1
✅ komunikatívny/a
✅ mať dobrý rečnícky prejav
✅ empatický/á
✅ pedantnosť, zmysel pre detail
✅ zapálená a do všetkého ísť naplno
✅ schopnosť samostatne pracovať
✅ úzka spolupráca s inými oddeleniami TV JOJ

Ponúkame

❓Čo ponúkame❓
✔️ ponúkame prácu v stabilnej firme, ktorá chce tvoriť budúcnosť médií na Slovensku
✔️office s nádherným výhľadom na Bratislavu, s pravidelnými selfies s Čekovským a Zdenou vo výťahu
✔️ s mesačným platom od 1100€ podľa skúseností .
✔️ firemné teambuildingové aktivity
✔️k dispozícii služobný mobil, notebook a ďalšie zaujímavé benefity
✔️celosezónne zľavnené skipassy na lanovky v Tatrách
✔️celoročné aqupassy do Bešeňovej a Tatralandie
✔️parkovanie v areáli spoločnosti
✔️pracovný tím, kde si všetci pomáhame, tak aby sme na konci dňa mali čo najlepšie výsledky

Články z magazínu

Zobraziť všetky