Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TV JOJ

Data Architect & Analyst

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané13.07.2022

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Náplň práce

💙TV JOJ💙Hľadá sa Data Architect&Analyst v JOJ Group💙

Najväčší slovenský mediálny holding JOJ Group hľadá full-time posilu do obchodného tímu na pozíciu Data Architect & Analyst. Tvojou úlohou bude samostatne analyzovať a pátrať v mediálnych dátach (televízia a internet). Okrem toho sa budeš podieľať na tvorbe modernej data report platformy v prostredí Microsoft PowerBI. Tvoje zistenia budú prispievať k väčšej kvalite mediálneho obsahu, pretože z nich budú čerpať jeho tvorcovia. Ak máš ambíciu pracovať s číselnými dátami, zároveň si technologicky zdatný/zdatná, perfektne ovládaš excel, prípadne ďalšie softvéry na spracovanie dát (napr.Power BI) a chceš byť súčasťou zásadnej zmeny slovenského mediálneho prostredia, pošli nám svoje CV.

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme?
✅ pokročilé uživateľské znalosti MS Excel
✅ analytické schopnosti a logické myslenie
✅ schopnosť rýchlo sa učiť a zvládnuť prácu s analytickými a reportovacími softvérmi
✅ znalosť softvérov na analytiku a vizualizáciu dát napr. PowerBI (nie je podmienkou, ale plusom)
✅ Zvedavosť a zápal pre objavovanie súvislostí v číslach
✅ pedantnosť, zmysel pre detail
✅ zapálený/á a do všetkého ísť naplno
✅ úzka spolupráca s inými oddeleniami TV JOJ

Ponúkame

❓Čo ponúkame❓
✔️ ponúkame prácu v stabilnej firme, ktorá chce tvoriť budúcnosť médií na Slovensku
✔️office s nádherným výhľadom na Bratislavu, s pravidelnými selfies s Čekovským a Zdenou vo výťahu
✔️ s mesačným platom medzi 1400 – 2000€ podľa skúseností a možnosťou ďalšieho vzdelávania a rozvoja
✔️ po integrovaní sa v tíme budeš môcť čiastočne pracovať aj na home office.
✔️ firemné teambuildingové aktivity
✔️k dispozícii služobný mobil, notebook a ďalšie zaujímavé benefity
✔️ pracovný tím, kde si všetci pomáhame, tak aby sme na konci dňa mali čo najlepšie výsledky

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top